Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč

  Certifikáty

  Certifát ISO 9001, garanční listy, protokoly o shodě, členský list APEK, certifikát Ověřená firma, Top Rating

  Na této straně naleznete záruční certifikáty a certifikát ISO 9001 pro sortiment firmy BISLEY, jako jsou kartotéky, lístkovnice, registratury, policové skříně, šatní skříně, zásuvkové skříňky, kovové kancelářské kontejnery mobilní a přístavné, skříňky na média, výkresové skříně a posuvné regály, certifikáty, návody a protokoly o shodě pro trezory, sejfy a bankovní techniku.

   AAA report 2018

   

  Certifikace bezpečnosti výrobků

  Podle práva Evropské unie:

  Výrobky dodávané firmou ENPRAG spol. s r.o. mají charakter výrobků bez zvýšeného ohrožení bezpečnosti a speciální zákony o bezpečnosti výrobků se na ně nevztahují. Z tohoto důvodu není výrobce ani prodejce povinen předkládat tzv. prohlášení o shodě. (Mezi výrobky se zvýšeným ohrožením bezpečnosti patří například výrobky s elektrickým zařízením, speciální dětský nábytek, hračky, zbraně, tlakové nádoby apod.)

  Bezpečnost výrobků je z hlediska platných předpisů upravena pouze zákony o obecné bezpečnosti výrobků. V souladu s těmito zákony vás na veškerá související rizika upozorníme v návodech k montáži a používání.

  Za firmu Enprag s.r.o.
  Ladislav Kroupa
  jednatel

  Registr solventních firemHodnocení nejvyšší důvěryhodnosti AAA

  Ověřená firma ifirmy.cz ENPRAG spol. s r.o.

  ENPRAG, s.r.o. - Specialista na kovový nábytek - idatabaze.czKovový nábytek - idatabaze.cz