Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Dílenské stoly, montážní stoly

Montážní stoly na míru s možností přestavby   Montážní pracoviště jsou nedílnou součástí pracovní plochy. Je tedy důležité, aby byly dokonale přizpůsobeny nejen pracovnímu procesu, ale také zaměstnancům, kteří u nich tráví spoustu času. Díky pracovištím sestaveným na míru z trubkového stavebnicového systému je možné... více
Počet produktů: 4

Kód: 22051601

Výškově stavitelný pracovní stůl

Cena na dotaz

 

Pracovní stůl z trubkového systému s možností nastavení výšky

Kód: 22042207

Montážní stůl

Cena na dotaz

 

Montážní stůl z trubkového systému pro lehkou montáž

Kód: 22042004

Pracovní stůl

Cena na dotaz

 

Pracovní stůl z trubkového stavebnicového systému

Kód: PCS_0A

Pracovní počítačový stůl

Cena na dotaz

 

Pracovní PC stůl s výsuvem na klávesnici. Rozměry 600x600x1500 (ŠxHxV)

Montážní stoly na míru s možností přestavby

 

Montážní pracoviště jsou nedílnou součástí pracovní plochy. Je tedy důležité, aby byly dokonale přizpůsobeny nejen pracovnímu procesu, ale také zaměstnancům, kteří u nich tráví spoustu času. Díky pracovištím sestaveným na míru z trubkového stavebnicového systému je možné změnšit prostor pracovní plochy na nutné minimum.

 

Malá pracovní plocha s ergonomicky uloženými nástroji dělá pracovní prostor přehlednějším, snižuje tak čas stráveným zbytečným hledáním potřebných věcí a zvyšuje produktivitu práce. Všechna pracoviště jsou navrhována a konstruována na míru konkrétnímu výrobnímu procesu. Každé pracoviště může být vybaveno perfopanely s věšáky pro ukládání nářadí či pro zavěšení plastových boxů. Součástí mohou být také dílenské stolové kontejnery.

 

Pracoviště ve tvaru U nebo L

 

Tato pracoviště jsou vhodná pro výrobní procesy, v rámci nichž provádí jeden zaměstnanec více pracovních úkonů. Pracoviště ve tvaru U nebo L napomáhají k maximálnímu využití pracovní plochy, snižují čas vynaložený na přemisťování materiálu mezi pracovištěmi, minimalizují zbytečné úkony a pohyby.

 

Pojízdná pracoviště pro práci ve stoje

 

Práce ve stoje hojně využívaná pro svůj dopad na snižování stresu a zvyšování produktivity. Stejně tak jako u ostatních pracovišť, i zde je nutné zvolit správnou výšku v závislosti na výšce zaměstnanců a na druhu práce. Pracoviště jsou vybavena kolečky s brzdou, mohou být také výškově stavitelná.

 

Pojízdná pracoviště pro počítače a tablety

 

Pracoviště na kolečkách pro umístění počítačů a tabletů umožňují nepřetržitý přístup k pracovním instrukcím, důležitým metrikám a k dalším důležitým informacím. Pracoviště jsou mohou být vybavena výsuvem pro klávesnici. Pokud pracovní prostředí vyžaduje větší ochranu počítače, je vhodnější použít počítačové skříně.

 

Antistatická pracoviště

 

Veškerá montážní pracoviště je možné vyrobit také v antistatickém (ESD) provedení. Antistatická pracoviště, stejně tak jako pracoviště standardní, lze vybavit podvěsnými i stacionárními kontejneryperfopanely a přídavnými panely v provedení ESD.