Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868

Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

Nákupní košík
Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Chcete dopravu zdarma? Přidejte zboží za 5 000 Kč.

0 Kč 2 500 Kč 5 000 Kč

0 Kč
Domů »  ZPRÁVY »  Dílenský nábytek - odolný i moderní

Dílenský nábytek - odolný i moderní

Dílenský nábytek musí splňovat náročné požadavky především na mechanickou odolnost a nosnost zásuvek, polic, pracovních a odkládacích ploch. Doporučujeme nejen dílenské stoly, skříně, skříňky na nářadí, servisní vozíky a systém pro zavěšování nářadí české firmy KOVOS s dlouholetou tradicí, ale také moderní dílenský nábytek firmy POLÁK, vyráběný v technologicky vyspělém výrobním závodě postaveným na "zelené louce" v roce 2003.

Hlavně pro mimořádnou mechanickou odolnost konstrukce i povrchu je tento nábytek oblíbený ve výrobních prostorách, servisech, montážních a balících pracovištích, nástrojárnách, laboratořích, zkušebnách, ale i školách a výcvikových centrech.

dílenský nábytek, dílenské skříně, stoly, ponky, skříňky na nářadí, systém na zavěšování nářadí, dílenské kontejnery, montážní stoly, dílenské zásuvkové skříně

Přestože řady dílenského nábytku KOVOS i POLÁK jsou konstruovány především tak, aby vydržely opravdu drsné zacházení a odolávaly nejrůznějším negativním vnějším vlivům, vyznačuji se i moderním designem.

Již v základním provedení jsou dvířka a zásuvky nábytku dobře zabezpečeny cylindrickými zámky a blokací současného vysunutí více zásuvek najednou pro zajištění stability v každé situaci.

dílenský nábytek, dílenské skříně, stoly, ponky, skříňky na nářadí, systém na zavěšování nářadí, dílenské kontejnery, montážní stoly, dílenské zásuvkové skříně

Vnitřní prostory nábytku lze prakticky neomezeně členit a uspořádávat pomocí příček, oddělovačů, a Q-systému držáků nářadí. Vybírat lze z mnoha rozměrových variant nejrůznějších provedení zásuvek, polic, zásobníků, držáků a dalších komponent.

Dlouhá životnost nábytku je zajištěna mimořádnou kvalitou ocelového materiálu a odolné práškové povrchové úpravy, která výrobek nejen dokonale chrání, ale umožňuje i jeho snadné čištění a údržbu.

Pro specifické potřeby je možné navrhnout a vyrobit i atypický nábytkový díl podle přání zákazníka.

SEZNAM STRÁNEK