Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Konstrukce z trubkového systému

Optimalizujte provozní náklady pomocí sestav z trubkového systému   Z modulárních trubkových systémů vám pomůžeme přetvořit vaše stávající pracoviště nebo navrhneme řešení na míru dle výrobního procesu. Díky možnosti přestavitelnosti klademe maximální ohled na ergonomii tak, aby se vašim zaměstnancům pracovalo co... více
Počet produktů: 10

Kód: 22013104

Spádový regál

Cena na dotaz

 

Spádový regál z trubkového stavebnicového systému Logiform

Kód: 22051601

Výškově stavitelný pracovní stůl

Cena na dotaz

 

Pracovní stůl z trubkového systému s možností nastavení výšky

Kód: 22042207

Montážní stůl

Cena na dotaz

 

Montážní stůl z trubkového systému pro lehkou montáž

Kód: 22042004

Pracovní stůl

Cena na dotaz

 

Pracovní stůl z trubkového stavebnicového systému

Kód: 22052602

Dopravník

Cena na dotaz

 

Dopravník z trubkového stavebnicového systému pro posun materiálu 

Kód: 22031604

Vychystávací vozík

Cena na dotaz

 

Pomocný vychystávací vozík z trubkového stavebnicového systému

Kód: 220131040

Spádový regál

Cena na dotaz

 

Spádový regál z trubkového stavebnicového systému

Kód: 21121510

Policový regál

Cena na dotaz

 

Policový regál z trubkového stavebnicového systému

Kód: PCS_0A

Pracovní počítačový stůl

Cena na dotaz

 

Pracovní PC stůl s výsuvem na klávesnici. Rozměry 600x600x1500 (ŠxHxV)

Kód: VNM_0B

Vozík na materiál police z lamina

Cena na dotaz

 

Vozík s policemi z lamino desek tl. 18mm sv.šedé. Rozměry 1300x600x1600 (HxŠxV).

Optimalizujte provozní náklady pomocí sestav z trubkového systému

 

Z modulárních trubkových systémů vám pomůžeme přetvořit vaše stávající pracoviště nebo navrhneme řešení na míru dle výrobního procesu. Díky možnosti přestavitelnosti klademe maximální ohled na ergonomii tak, aby se vašim zaměstnancům pracovalo co nejlépe.

 

Začneme konzultací vašeho výrobního procesu a návrhem projektu. Po odsouhlasení celé řešení vyrobíme, doručíme a nainstalujeme do vašeho provozu.

 

Hlavními výhodami trubkového stavebnicového systému je nízká pořizovací cena, jednoduchá přestavba či možnost rozšíření. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis. 

 

Jaké konstrukce je možné sestavit? 

 

S použitím základních prvků stavebnicového systému, jakými jsou ocelové trubky, spojky a válečkové tratě, je možné sestavit variabliní konstrukce pro výrobu i sklad. Pro výrobní prostory navrhujeme a sestavujeme montážní pracoviště a stoly na míru dle výrobního procesu a daného prostoru. Stoly je možné doplnit o perfopanely s háčky na nářadí, police, výklopná ramena, držáky na monitor či na nástroje. Pracovník má tak všechny potřebné nástroje a materiály vždy po ruce a neztrácí čas hledáním. 

 

Jako doplněk k montážním stolům slouží kanbanové regály, které lze přistavit k pracovnímu stolu nebo umístit samostatně. Díky válečkovým drahám je umožněn spád přepravek s materiálem. Doplňování materiálu dle principu FIFO je tak snadnější, dochází k minimalizaci zásob a zvýšení efektivity. Pro uskladnění materiálu je vhodné použít standardní regály, které lze přizpůsobit požadavkům a rozměrům uskladňovanému materiálu. 

 

Pro potřeby intralogistiky je vhodné použít vychystávací vozíky nebo vozíky speciálně přizpůsobené rozměrům přepravovaného výrobku či materiálu. 

 

Každý projekt je jiný. Nechte si od nás poradit. 


Poptáváte pro vaši společnost zeštíhlení provozu na míru? Nebo již trubkový systém používáte a poptáváte alternativního dodavatele? Neváhejte nás kontaktovat!

 

Poptejte požadované množství produktu přímo v e-shopu v detailu vybraného produktu, nebo si nezávazně a samozřejmě zdarma vyžádejte konzultaci s našimi zkušenými konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro váš provoz. Po zaměření a vzájemné konzultaci vám pak neprodleně zašleme individuální nabídku. Pokud si chcete zkusit návrh aplikace na vlastní pěst, vyzkoušejte náš konfigurátor, který si můžete stáhnout včetně knihovny prvků a zcela zdarma.