Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kovový nábytek Enprag slogan
Menu
Domů »  Kontakty

Kontakty

Otevírací doba, adresa, fax, telefon, e-mail, identifikační čísla, výpis z OR a bankovní spojení

 

Sídlo firmy, poštovní adresa, vzorkovna a sklad: ENPRAG s.r.o., K Holyni 833/42, 154 00 Praha 5 - Slivenec (mapka)

ZELENÁ LINKA (zdarma) OTEVÍRACÍ DOBA
800 888 868 pondělí až čtvrtek:  8:00 - 17:00

pátek:  8:00 - 16:00
Telefon pro informace a objednávky: 800 888 868 (zdarma) | 224 942 663 | 733 710 443 | 224 941 246
E-mail pro informace a objednávky: info@kovovynabytek.czobchod@kovovynabytek.cz
E-mail pro fakturace a reklamace: ucetni@kovovnabytek.czreklamace@kovovynabytek.cz
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Simona Šebestová 224 942 663 733 710 443 simona@kovovynabytek.cz
Dana Krylová 273 134 827 732 256 771 dana@kovovynabytek.cz
Aleš Kovařík 273 134 828 734 132 115 ales@kovovynabytek.cz
Jakub Haberhauer 273 134 828 603 814 103 jakub@kovovynabytek.cz
LEAN & SESA SYSTEMS
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Anna Mindošová 273 134 828 733 652 372 anna@kovovynabytek.cz
LOGISTICKÉ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Monika Bräuerová 251 553 377 605 878 947 monika@kovovynabytek.cz
REKLAMAČNÍ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Markéta Kuntošová 273 039 057 - marketa@kovovynabytek.cz
ÚČETNÍ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Michal Vingralčík 273 134 828 - michal@kovovynabytek.cz
MARKETINGOVÉ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Eva Honzíková 273 130 677 - eva@kovovynabytek.cz
Veronika Rechová 273 039 058 - veronika@kovovynabytek.cz
JEDNATELÉ SPOLEČNOSTI
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Václav Bohuslávek 273 039 059 602 251 436 bohuslavek@kovovynabytek.cz
Ladislav Kroupa 224 941 246 603 431 479 kroupa@kovovynabytek.cz
SKLAD
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Karel Žyla - 773 046 275 sklad@kovovynabytek.cz
Marek Prytulczyk - 773 046 275 sklad@kovovynabytek.cz
NAŠI ŘIDIČI
jméno SPZ mobilní telefon vozidlo
Zdeněk Najman 3AF1576 603 212 238 VW Crafter skříň
David Kozar 4AU3326 739 690 855 IVECO Daily skříň
Petr Václavek 4AU3326 732 379 152 IVECO Daily skříň
DIČ Fax DUNS číslo
CZ62743741 (jsme plátci DPH) 62743741
+420 224 941 053
496069832


dílenský nábytek Enprag

Kovový a průmyslový nábytek Enprag

Bankovní spojení CZK
ČSOB Praha 1, Na Příkopě 18 číslo účtu: 600003483 / 0300 IBAN:CZ7003000000000600003483 BIC (SWIFT): CEKOCZPP
Bankovní spojení EUR
ČSOB Praha 5, Radlická 333 číslo účtu: 227937172 / 0300 IBAN:CZ1703000000000227937172 BIC (SWIFT): CEKOCZPP
Bankovní spojení GBP
ČSOB Praha 1, Na Příkopě 18 číslo účtu: 195544410 / 0300 IBAN:CZ1703000000000195544410 BIC (SWIFT): CEKOCZPP

Jak se k nám dostanete MHD
1. ze stanice metra B Anděl (výstup Na Knížecí) autobusem č. 120 (jízdní řád) na zastávku Návětrná, potom pěšky kousek zpět
2. tramvají č. 6 nebo 12 do stanice Chaplinovo náměstí, odtud autobusem č. 120 (jízdní řády zde) opět na zastávku Návětrná
3. ze stanice metra B Zličín nebo Stodůlky bus č. 130 (jízdní řád) na zastávku K Holyni, potom pěšky na křižovatku ulic K Holyni a K Barrandovu

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 40956, dne 5. 5. 1995 (výpis zde)