Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868

Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

Nákupní košík 0 Kč
Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Chcete dopravu zdarma? Přidejte zboží za 5 000 Kč.

0 Kč 2 500 Kč 5 000 Kč

Domů »  ZPRÁVY »  Policové regály - všestranné použití

Policové regály - všestranné použití

Policové regály jsou dnes hojně využívané jak v domácnosti pro uložení nejrůznějších věcí ve sklepě, garáži nebo komoře, tak v kancelářích na šanony a nejrůznější dokumenty a kancelářské potřeby. V prodejnách zase slouží pro ukládání zásob v příručních skladech atd. Jejich použití je velmi široké a jejich hlavní výhodou je, že jsou cenově dostupné.
policové regály, skladové regály, univerzální regály
Vyrábí se mnoho druhů regálů a regálových sestav. Pokud potřebujete jednoduchý sklepní regál nebo regál do malého prostorul, stačí si vybrat z nabídky samostatných regálů. Ty bývají velmi levné, ale mají omezenou nosnost polic, většinou je nutné je ještě uchytit ke zdi pro zvýšení pevnosti a bezpečnosti. Bohatě však postačí na uložení věcí ve sklepě nebo v komoře nebo domácí dílně. Vyrábějí se v různých rozměrech a s různým počtem polic tak, aby bylo možné využít určený prostor co nejefektivněji.

policové regály, skladové regály, univerzální regály

 

Do větších prostor archivů, skladů, garáží a různých místností jsou vhodnější sestavy regálů, které se dají napojovat k sobě s využitím společného rámu do různých délek tak, aby vyplnily daný prostor. Můžete si vybrat z nabídky regálů do sestav. Jejich výhodou je, že jsou velmi stabilní, nemusejí se tedy kotvit ke stěně, vyrábějí se v různých výškách s možností uříznutí , takže využijete plnou výšku místnosti a také v různých šířkách a hloubkách pro uložení nejrůznějšího materiálu. Základní regál bývá vybaven tzv. zavětrovacím křížem pro zpevnění, přístavné regály se pak napojují na společnou stojinu až do potřebné délky.

 

policové regály, skladové regály, univerzální regály

V zásadě existují dva modely co se týká montáže regálů. Levnější typ, který se spojuje pomocí šroubů, viz regály FIX. Výhodou je sice nižší cena, ale montáž je složitější a v případě potřeby přemístit polici musíte odšroubovat 4 šrouby, polici přemístit a znovu ji šrouby upevnit.

policové regály, skladové regály, univerzální regály policové regály, skladové regály, univerzální regály

Jednodušší na montáž a případnou přestavbu jsou mírně dražší regály zásuvné, které se montují pouze "zaklapáváním" jednotlivých dílů do sebe. My nabízíme dva modely zásuvných regálů - regály 3M, které se montují celé, nebo regály CLIP, které mají boční rám již vcelku, přidávají se pouze police.
policové regály, skladové regály, univerzální regály policové regály, skladové regály, univerzální regály policové regály, skladové regály, univerzální regály policové regály, skladové regály, univerzální regály policové regály, skladové regály, univerzální regály

Přístavných regálů můžete přidávat nekonečné množství, omezeni jste pouze prostorem, do kterého sestavu umisťujete. Dejte prosím pozor jen na to, že udávaná šířka a hloubka regálu je většinou jen čistý rozměr police, jmenovitý rozměr celé sestavy je trochu větší, nemusí se tedy do daného prostoru vejít. Např. u regálů Clip a 3M je u základního regálu se dvěma bočnicemi připočítat 56 mm do šířky a 36 mm do hloubky, u přístavného regálu s jednou bočnicí je to +6 mm do šířky a rovněž 36 mm do hloubky.

U regálů šroubovaných typ FIX je to u základního regálu 4 mm do šířky i do hloubky, u přídavného pole 2 mm do šířky a 4 mm do hloubky.

Všechny modely dodáváme v levnějším provedení pozink nebo estetičtější, ale dražší regály lakované vypalovacím lakem v barvě světle šedé RAL 7035, modré RAL 5010 nebo oranžové RAL 2001.

SEZNAM STRÁNEK