Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč

  Posuvné regály

  Šetří místo a peníze, lze je kdykoliv rozebrat a odstěhovat jinam

  Na této straně představujeme nový výrobek firmy BISLEY - posuvné regály "InnerSpace". Regály byly poprvé předvedeny na veletrhu Orgatec v Kolíně nad Rýnem na podzim 2004 a od té doby již firma realizovala řadu významných projektů doma i v zahraničí.
  Jedná se o velkokapacitní mobilní regály vhodné díky jejich designu a provedení hlavně do moderních kanceláří, kde je požadováno ukládat velké množství dokumentů na omezené ploše. Regály se pohybují po panelech s kolejnicemi, které lze položit na jakoukoliv stávající podlahovou krytinu, případně i zapustit do podlahy. Panely jsou vybaveny rektifikačními patkami pro vyrovnání nerovností, není nutné používat mazadla a vyhnout se tak případnému znečištění. Samozřejmostí je centrální zamykání a zajištění jednotlivých sekcí proti samovolnému pohybu. Povrchová úprava je provedena vysoce odolnými práškovými laky v mnoha atraktivních barevných odstínech, k dispozici je mnoho variant vnitřního vybavení a uspořádání.
  Jsme vybaveni softwarem pro snadné vytvoření půdorysného řešení, projekt lze pak převést do programu AutoCad, automaticky je také vypočítána celková cena a váha sestavy včetně maximálního zatížení podlahy v případě omezené statiky objektu. Vzhledem k jedinečnému technickému řešení je možné stávající sestavu kdykoliv dle potřeby rozšířit nebo přestěhovat.