Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Regálové systémy

Regálové systémy, které se přizpůsobí vašemu prostoru   Správně zvolené regálové systémy napomáhají zlepšit efektivitu skladování a zdokonalit tok materiálu. Díky trubkovému systému je navíc možné regál přizpůsobit danému prostoru a ukládanému materiálu. Systém tak dokáže ušetřit velké množství prostoru.   Kanbanové... více
Počet produktů: 7

Kód: 22013104

Spádový dopravník 22013104

Cena na dotaz

 

Spádový dopravník z trubkového stavebnicového systému Logiform

Kód: 22052602

Gravitační dopravník 22052602

Cena na dotaz

 

Gravitační dopravník z trubkového stavebnicového systému pro posun materiálu 

Kód: 220131040

Spádový regál

Cena na dotaz

 

Spádový regál z trubkového stavebnicového systému

Kód: 22071453

Karakuri regál 22071453

Cena na dotaz

 

Regál vhodný pro implementaci metody Karakuri. Nosnost patra 85 kg, celková nosnost 250 kg (při rovnoměrném zatížení). Celková kapacita KLT přepravek je 15 ks.  Aplikace na míru, všechny rozměry i nosnost lze upravit dle potřeb zákazníka.

Kód: 21121510

Policový regál

Cena na dotaz

 

Policový regál z trubkového stavebnicového systému

Kód: 22110350

Policový regál 22110350

9 990 Kč bez DPH

(12 088 Kč s DPH)

Policový regál na kolečkách z trubkového stavebnicového systému Aplikace na míru,rozměry lze přizpůsobit potřebám zákazníka.

Kód: 22110953

Gravitační regál FIFO s kolečky, 22110953

38 200 Kč bez DPH

(46 222 Kč s DPH)

Gravitační regál FIFO s kolečky z trubkového stavebnicového systému. Součástí je systém FIFO (First in, First out), který využívá klasický spádový regál. Pomocí tohoto systému jsou z jedné strany vkládány např. krabice s produkty, které po založení sjízdí na konec válečkové dráhy tak, aby byla vyskladněna z druhé strany regálového systému.

Regálové systémy, které se přizpůsobí vašemu prostoru

 

Správně zvolené regálové systémy napomáhají zlepšit efektivitu skladování a zdokonalit tok materiálu. Díky trubkovému systému je navíc možné regál přizpůsobit danému prostoru a ukládanému materiálu. Systém tak dokáže ušetřit velké množství prostoru.

 

Kanbanové regály pro optimalizaci zásob

 

Spádové regály, neboli gravitační dopravníky či FIFO regály, usnadňují pohyb výrobků nebo přepravek s materiálem s jedné strany regálu na druhou pomocí válečkových drah

 

Regály jsou používány jako samostatně stojící nebo jako součást výrobní linky. Správně zvolený regál přispívá ke zvýšení produktivity a vede k minimalizaci zásob a snížení výrobních nákladů. Štíhlá výroba s využitím metody Karakuri dokáže automatizovat procesy bez využití pohonů či elektřiny. Zaměstnanec na montážním pracovišti díky použití spádového regálu nebo válečkového dopravníku nemusí přepravky s materiálem složitě přenášet z místa na místo. Jeho pracovní proces je tak ergonomičtější a efektivnější. 

 

Policové regály s možností nastavení polic

 

Pro zachování přehledu v zásobách je vhodné použít policové regály. Zvolte si takové rozměry regálů, které budou vyhovovat vašemu výrobnímu či skladovému prostoru i vašim zaměstnancům. Promyslete si také, co budete do regálů ukládat a jakou nosnost mají mít jednotlivé police. Pokud se váš pracovní proces či prostor v průběhu času změní, můžete kdykoliv regály přestavět nebo rozšířit. 

 

Každý projekt je jiný. Nechte si od nás poradit. 


Poptáváte pro vaši společnost zeštíhlení provozu na míru? Nebo již trubkový systém používáte a poptáváte alternativního dodavatele? Neváhejte nás kontaktovat!

 

Poptejte požadované množství produktu přímo v e-shopu v detailu vybraného produktu, nebo si nezávazně a samozřejmě zdarma vyžádejte konzultaci s našimi zkušenými konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro váš provoz. Po zaměření a vzájemné konzultaci vám pak neprodleně zašleme individuální nabídku. Pokud si chcete zkusit návrh aplikace na vlastní pěst, vyzkoušejte náš konfigurátor, který si můžete stáhnout včetně knihovny prvků a zcela zdarma.