Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kovový nábytek Enprag slogan
Menu
Domů »  Široký sortiment, platba na fakturu

Široký sortiment kvalitních výrobků, platba na fakturu

Nikdy nechceme po zákazníkovi platbu předem, prodáváme i na fakturu splatnou až 14 dní po dodání zboží nebo podle dohody

  • Na rozdíl od většiny e-shopů prodáváme i na fakturu se splatností 14 dní od dodání zboží, delší termín splatnosti je po dohodě možný. Přijde nám totiž nefér zákazníkům z principu nedůvěřovat. V případě platby na fakturu ale zboží zůstává majetkem naší firmy až do finančního vyrovnání.
  • Naše ryze česká firma byla založena v roce 1995 se zaměřením na prodej kovového nábytku. Od počáteční úzké spolupráce s předním evropským výrobcem - britskou firmou BISLEY se však firma dynamicky rozvíjí a neustále rozšiřuje svoji nabídku.
  • V současné době již na českém i slovenském trhu zastupujeme více než 100 výrobních firem a můžeme tak nabízet rozsáhlý sortiment v různých variantách a cenových kategoriích.
  • Navíc jsme si díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli postupně zajistili velmi výhodné podmínky. které nám umožňují nabízet naše produkty za ty nejnižší ceny. Ty pak můžeme přenášet na naše zákazníky.
  • Pokud v tomto katalogu ani na našem webu nenaleznete výrobek, který by odpovídal vašim představám, jsme ve spolupráci s vybranými výrobci schopni zajistit i atypickou výrobu.

Vzorkovna Enprag

Vzorkovna Enprag

Vzorkovna Enprag

Vzorkovna Enprag