Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868

Po-Čt 8:00-17:00, Pá 8:00-16:00

Nákupní košík 0 Kč
Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Chcete dopravu zdarma? Přidejte zboží za 6 050 Kč.

0 Kč 2 500 Kč 5 000 Kč

Domů »  Dílna a průmysl »  Štíhlá výroba

Štíhlá výroba

Společnost Enprag s.r.o. mimo jiné nabízí LEAN produktové řady a ergonomická pracoviště na míru dle principů Štíhlé výroby. Začínáme zjištěním potřeb zákazníka přímo v provozu. Po společném výběru vhodných produktů pokračujeme grafickým návrhem v 3D, cenovou kalkulací a instalací na klíč.


Naše společnost zastupuje od prosince roku 2015 francouzskou firmu SESA-SYSTEMS pro Českou republiku.V současné době probíhají intenzivní práce na zprovoznění webu firmy SESA-SYSTEMS v češtině, projekt ale bohužel stále není dokončen, za což se velmi omlouváme. Pro jakékoliv další informace o systému Lean Manufacturing se prosím obracejte na naši specialistku Annu Babjakovou, tel.: +420 733 652 372 nebo 273 134 828, popřípadě e-mail sesa-systems@kovovynabytek.cz. Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci s vámi.


Hliníkový profilový systém MayTec

V roce 2016 jsme také zahájili spolupráci s německou firmou MayTec Aluminium Systemtechnik GmbH, výrobcem a dodavatelem hliníkových profilových systémů. Firma sídlí na adrese Kopernikusstrasse 20, Dachau, odkaz na domovské stránky firmy zde www.maytec.de.

Více informací o sortimentu, možnostech a způsobech řešení naleznete na stránce www.stihlavyroba.eu/hlinikovy-profilovy-system-maytec/s-54/.

Hliníkový profilový systém MayTec

Hliníkové profily - image

Hliníkové profily

Obloukové profily - image

Obloukové profily

Trubkové systémy - image

Trubkové systémy

Teleskopický systém - image

Teleskopický systém

Lineární systém - image

Lineární systém

Dopravníkový systém - image

Dopravníkový systém

Osobní přepravní systém - image

Osobní přepravní systém

Ochranné oplocení - image

Ochranné oplocení

Protiprašný systém - image

Protiprašný systém

  • banner
  • banner
  • banner
Počet produktů: 0 Řadit: