Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kovový nábytek Enprag slogan
Menu
Domů »  Dílna a průmysl »  Dílenský nábytek »  Ukládací skříňky a boxy »  Systém SwingBox »  Swing box typ 2250 (102 x 102 x 94 mm)
Swing box typ 2250 (102 x 102 x 94 mm)

Popis

Swing box typ 2250 (102 x 102 x 94 mm)

Kód produktu:

Výrobce:

2250_box

Země původu

Swing box se dvěma vyklápěcími kontejnery je určen k uskladnění drobného materiálu (šroubky, matičky, elektrosoučástky, atd.). Z jednotlivých dílů systému je možné sestavit na míru ušitý celek a tím efektivně využít místo ve skladech, dílnách, obchodech a montážních pracovištích. Hotovou sestavu můžete připevnit na stůl nebo na stěnu. Záruka 2 roky.

CELÝ POPIS

CELÝ POPIS ZEPTEJTE SE ODBORNÍKA (0) VÝHODY SWINGBOXŮ

Swing box typ 2250 (102 x 102 x 94 mm)

 • výrobek koncipován jako stavebnice
 • stěna krabičky je na obvodových stěnách opatřena rybinovým drážkováním, které slouží k sestavování jednotlivých dílů do sestav
 • v zadní stěně jsou slepé otvory, které se v případě potřeby snadno prolomí, čímž vzniknou díry pro šrouby
 • plášť se vyrábí z materiálu ABS v červené (RAL 3020) nebo modré barvě (RAL 5015)
 • průhledné kontejnery - vyklápěcí
 • kontejner se vyrábí z čirého polykarbonátu (PC), který se vyznačuje jedinečnou houževnatostí a proto je prakticky nerozbitný,  má průhledné čelo a úchyt se štěrbinou pro popisný štítek
 • papírový štítek není součástí dodávky, doporučené rozměry štítku: 28×15mm
 • kontejner s obsahem je možné vyjmout a volně s ním manipulovat dle potřeby
  Výsledné sestavy jsou samonosné - doporučujeme však jejich pevné uchycení (na stůl pomocí desky, kterou lze na vyžádání přikoupit/využít otvorů v pláštích boxů k připevnění na stěnu) pro zachování stability i při neúmyslném nárazu.

   

ZEPTEJTE SE ODBORNÍKA (0)

Přidání příspěvku do diskuze je možné pouze pro registrované uživatele

VÝHODY SWINGBOXŮ

Swing Boxy jsou výklopné krabičky vytvořené pro uložení malých součástek a různého drobného materiálu. Výrobky jsou koncipovány jako stavebnice.

Samostatné díly Sestava swing boxů
Samostatné díly Sestava swing boxů

Z jednotlivých dílů systému je možné sestavit na míru ušitý celek a tím efektivně využít místo ve skladech, dílnách, obchodech a montážních pracovištích.

Vlastnosti swing boxů

Stěny krabiček jsou na obvodových stěnách opatřeny rybinovým drážkováním, které slouží k sestavování jednotlivých dílů do sestav. V zadní stěně jsou slepé otvory, které se v případě potřeby snadno prolomí, čímž vzniknou díry pro šrouby. Pláště se vyrábějí z materiálu ABS v červené (RAL 3020) nebo modré barvě (RAL 5015).

Drážky a díry Volné kontejnery
Drážky a díry Volné kontejnery

Průhledné kontejnery vyrábíme z čirého polykarbonátu (PC), který se vyznačuje jedinečnou houževnatostí a proto jsou prakticky nerozbitné. Mají průhledné čelo a úchyt se štěrbinou pro popisný štítek.

Manipulace se swing boxy

Výklopný kontejner Výsuvný kontejner
Výklopný kontejner Výsuvný kontejner

Každý swing box má průhledný kontejner. U něketrých typů swing boxů je vyklápěcí, u jiných vysouvací. Pro všechny však platí, že kontejner s obsahem je možné vyjmout a volně s ním manipulovat dle potřeby. Průhlednost umožňuje snadnou a rychlou identifikaci uložených součástí.

Volný kontejner Volné kontejtery
Volný kontejner Volné kontejtery

Upevnění sestav

Výsledné sestavy jsou samonosné. Doporučujeme však jejich pevné uchycení pro zachování stability i při neúmyslném nárazu. K tomu může uživatel využít dvě možnosti:

 • Použít díl 2059 Deska 1 k přichycení na stůl
 • Využít otvorů v pláštích boxů k připevnění na stěnu.
Uchycení na stůl Připevnění na stěnu
Uchycení na stůl Připevnění na stěnu

PODOBNÉ PRODUKTY

Počet produktů: 3
 • banner
 • banner

Katalog ke stažení

Storage in any language ...

Ergonomis Medical Video

Konfigurátor stolů KOVOS