Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Doprava zdarma od 3.000 Kč bez DPH

Možnosti, způsob, podmínky a orientační ceny dopravy zakoupeného zboží

 • Většinu zboží rozvážíme vlastními vozy s vlastními, odborně vyškolenými zaměstnanci, kteří přesně vědí co vezou, zboží vám mohou nastěhovat a případně pomohou rozbalit i smontovat. Tyto služby si však vždy dohodněte předem, mohou být placeny.
 • Tímto se odlišujeme od většiny e-shopů, které k dopravě zboží k vám používají spediční firmy a zásilkové služby, které k převáženému zboží nemají takový vztah, nevědí vlastně ani co vezou. Většinou vám ho pak jen složí za první uzamykatelné dveře bez dalšího servisu.
 • V některých případech však i my využíváme služeb smluvního přepravce, a to tehdy, kdy záleží spíše na rychlosti dodání než na způsobu dopravy a v případech doručování málo objemných a lehkých zásilek, kde je riziko poškození minimální.
 • Doprava je v případě nákupu nad 3.000 Kč bez DPH (3.630 včetně DPH) zcela zdarma kamkoliv v rámci České republiky. 
 • Vyjímku tvoří pouze výrobky s vysokou hmotností (např. betonový městský mobiliář, trezory...) nebo velkého objemu (velkokapacitní odpadové kontejnery a záchytné vany, autobusové zastávky...), kde je doprava i s hodnotou nákupu nad 3.000,- Kč bez DPH hrazena dle místa dodání.
 • Nárok na dopravu zdarma také zaniká, pokud byla z platné MO ceny poskytnuta jakákoliv sleva i přesto, že celková hodnota nákupu je stále vyšší než 3.000 Kč bez DPH.
 • Placená je také ale vždy manipulace v případě, kdy je vyžadována vynáška do pater nebo kdy je nutné k dopravě zboží za první uzamykatelné dveře překonat větší překážky.
 • Bližší informace o cenách a termínech a další podrobnosti rádi poskytneme na požádání na telefonním čísle 251 553 377 nebo e-mailu monika@kovovynabytek.cz.

Rozvoz po republice organizujeme tak, aby to pro naši firmu ale potažmo i pro zákazníka bylo co nejvýhodnější. Naše dodávky jezdí pokud možno vytížené do všech směrů, což nám dovoluje si účtovat relativně nízké dopravné vzhledem k tomu, že se ve většině případů jedná o velmi objemné zboží. Samozřejmě pouze v případě, kdy hodnota nákupu nepřekročí stanovenou mez, od které je již doprava zdarma.

Pro Vaši základní orientaci:

1. Poplatek v případě, že lehčí zásilky posíláme přepravní společností Toptrans je 140 Kč bez DPH (169 Kč včetně DPH) při platbě předem, pokud preferujete platbu na dobírku, poplatek činí 180 Kč bez DPH (218 Kč včetně DPH). Přepravní službou Toptrans posíláme většinu zboží, které je lehčí než 50 kg a jehož obvod není větší než 3 metry.

2. Poplatek do za dopravu zboží, které se již nedá pro svůj objem nebo hmotnost poslat poštou a nedosáhlo celkové hodnoty 3.000,- Kč bez DPH (3.630 včetně DPH) je rozděleno na tři pásma a činí:

 • hlavní město Praha - 180 Kč bez DPH (218 Kč včetně DPH)
 • české územní kraje (středo, jiho, západo, severo a východočeský kraj) - 250 Kč bez DPH (303 Kč včetně DPH)
 • moravské územní kraje (severo a jihomoravský kraj) - 300 Kč bez DPH (363 Kč včetně DPH)

3. Složitější už je to s poplatkem za manipulaci nebo vynášku. K tomu, abychom stanovili správnou výši poplatku, potřebujeme od vás základní informace o počtu pater, je-li výtah dostatečně prostorný, aby se do něj zboží vešlo nebo má-li dostatečnou nosnost (hlavně v případě stěhování trezorů a trezorových skříní). Za vynášku například kartotéky o hmotnosti cca 50 kg do patra bez výtahu platí všeobecně, že za každé patro účtujeme cca 150,- Kč, při vynášce objemné skříně (v tomto případě už u toho musí být dva), účtujeme zhruba 2x tolik. Ale opravdu poctivě posuzujeme případ od případu.

4. Ještě trochu jinak je to u trezorů, zvláště u těch hmotnějších. Před objednáním trezoru s požadavkem na dopravu a umístění vám proto doporučujeme předem se informovat na ceně za dopravu a manipulaci podle vašich konkrétních podmínek (výtah, dostupnost výtahu, terén a vzdálenost od běžně sjízdné komunikace, schody k výtahu a jejich počet atd.). Naši obchodníci vám potom celkovou cenu sdělí obratem.

Manipulace a stěhování trezorů (POZOR! - jedná se pouze o hrubou orientaci, přesná cena bude stanovena vždy až podle konkrétních podmínek):

Přemístění trezoru do patra Sazba (ceny bez DPH 21%)
Patro bez výtahu do 30 kg Kč 500,-
Patro bez výtahu do 60 kg Kč 1.000,-
Patro bez výtahu do 100 kg Kč 1.500,-
Patro bez výtahu do 200 kg Kč 2.500,-
Patro bez výtahu do 300 kg Kč 3.500,-
Patro bez výtahu do 400 kg Kč 5.000,-
Patro bez výtahu nad 400 kg cena individuálně
Patro s výtahem individuální cena podle hmotnosti trezoru a obtížnosti manipulace

 

 • uvedené ceny jsou stanoveny za předpokladu optimálních podmínek (např. rovné široké schodiště) a bez použití speciálních strojů
 • v případě, že není z technických důvodů možno nastěhovat trezor do patra po schodišti nebo výtahem, zajistíme pro vás nastěhování pomocí speciální manipulační techniky

Veškeré uvedené informace jsou nezávázné a slouží pouze k hrubé orientaci při vašem rozhodování o nákupu zboží u naší firmy. Pokud si nejste s čímkoli jisti, kontaktujte nás na telefonech 224 942 663, 733 710 443, zdarma 800 888 868 nebo na e-mailu info@kovovynabytek.cz.