Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Posypové vozíky

Posypové vozíky   Pohodlí při ošetřování zasněžených chodníků a cest zajistí posypové vozíky.Jsou vyrobeny z lehce omyvatelného plastu a díky velkým kolečkům je manipulace jednoduchá. Pneumatiky překonají i velmi nekvalitní terén. K dispozici verze o objemu 31 l nebo 50 l.Tyto vozíky neslouží jen na posyp soli, písku... více
Počet produktů: 2

Kód: 146-69067

Posypový vozík SA 50

8 250 Kč bez DPH

(9 983 Kč s DPH)

Pospový vozík SA 50 je lehký, obratný vozík, určený pro posyp chodníků pískem a solí. Vozík je vyroben z odolného plastu, dobře se čistí. Objem 50 l. Vozík SA 50 T je připojitelný ke všem běžným typům zahradních traktorů. Barva červeno-černá.

Kód: 146-67054

Posypový vozík SA 31

5 100 Kč bez DPH

(6 171 Kč s DPH)

Pospový vozík SA 31 je lehký, obratný vozík, určený pro posyp chodníků pískem a solí. Vozík je vyroben z odolného plastu, dobře se čistí. Šíře posypu 2,5 - 3,5 m. Objem 31 l. Vozík SA 31 T je připojitelný ke všem běžným typům zahradních traktorů. Barva červeno-černá.

Posypové vozíky

 

Pohodlí při ošetřování zasněžených chodníků a cest zajistí posypové vozíky.Jsou vyrobeny z lehce omyvatelného plastu a díky velkým kolečkům je manipulace jednoduchá. Pneumatiky překonají i velmi nekvalitní terén. K dispozici verze o objemu 31 l nebo 50 l.Tyto vozíky neslouží jen na posyp soli, písku nebo štěrku. Jejich využití najdete i v zahradnictví, kde vám pomůžou s rovnoměrným výsevem nebo hnojením.

 

Množstevní slevy

Potřebujete větší množství produktů nebo poradit s jejich výběrem? Neváhejte nás kontaktovat. Naši odborně vyškolení zaměstnanci vám rádi poradí s výběrem zboží a udělají individuální nabídku na míru přesně pro vás. Poptat kancelářský nábytek můžete i přes náš e-shop. Jednoduše si vyberete na našich webových stránkách a odešlete poptávku.

S osobním přístupem

Našim cílem je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se vždy nabídnout to nejlepší řešení na míru každému klientovi. Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci mají plno zkušeností a moc rádi vám s výběrem poradí. Těšíme se na spolupráci s vámi.