Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Posypové vozíky

Posypové vozíky   Ruční posypování zasněžených a namrzlých chodníků v zimě už nemusí být otravnou činností. Pro co největší pohodlí při práci jsou nejlepší volbou posypové vozíky.   Jsou vyrobeny z lehce omyvatelného plastu a díky velkým kolečkům je manipulace jednoduchá. Pneumatiky překonají i velmi nekvalitní terén.... více
Počet produktů: 2

Kód: 146-67054

Posypový vozík SA 31

5 100 Kč bez DPH

(6 171 Kč s DPH)

Pospový vozík SA 31 je lehký, obratný vozík, určený pro posyp chodníků pískem a solí. Vozík je vyroben z odolného plastu, dobře se čistí. Šíře posypu 2,5 - 3,5 m. Objem 31 l. Vozík SA 31 T je připojitelný ke všem běžným typům zahradních traktorů. Barva červeno-černá.

Kód: 146-69067

Posypový vozík SA 50

8 250 Kč bez DPH

(9 983 Kč s DPH)

Pospový vozík SA 50 je lehký, obratný vozík, určený pro posyp chodníků pískem a solí. Vozík je vyroben z odolného plastu, dobře se čistí. Objem 50 l. Vozík SA 50 T je připojitelný ke všem běžným typům zahradních traktorů. Barva červeno-černá.

Posypové vozíky

 

Ruční posypování zasněžených a namrzlých chodníků v zimě už nemusí být otravnou činností. Pro co největší pohodlí při práci jsou nejlepší volbou posypové vozíky.

 

Jsou vyrobeny z lehce omyvatelného plastu a díky velkým kolečkům je manipulace jednoduchá. Pneumatiky překonají i velmi nekvalitní terén. K dispozici verze o objemu 31 l nebo 50 l.

 

Tyto vozíky neslouží jen na posyp soli, písku nebo štěrku. Jejich využití najdete i v zahradnictví, kde vám pomůžou s rovnoměrným výsevem nebo hnojením.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství nábytku, nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliků.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem toho nejlepšího nábytku.