Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Kabelové mosty

Kabelový most či kabelový přejezd je profil z plastu, který ochrání a zakryje kabely či trubky, které by jinak byli volně ložené na podlaze. Kabelový most obsahuje několik komor. Kabely jsou uloženy v komorách plastového profilu, díky kterým zvládnou odolat chodcům nebo i vozidlům. Kabelové mosty jsou přednostně určeny... více
Počet produktů: 8

Kód: 265+266

Kabelový most s vložkou

930 Kč bez DPH

(1 125 Kč s DPH)

Kabelový most s vložkou, barva černá. Slouží k ochraně kabelů, hadic, trubek, které jsou položeny přes vozovku, ve výrobních provozech, výstavy, kulturní akce atd. Chemicky stálé, nesnadno hořlavé, snadno se udržují. Rychlá montáž a demontáž, protiskluznost a stabilita.

Kód: 265B+266

Kabelový most s vložkou barevný

1 045 Kč bez DPH

(1 264 Kč s DPH)

Kabelový most s vložkou, barva žlutá. Slouží k ochraně kabelů, hadic, trubek, které jsou položeny přes vozovku, ve výrobních provozech, výstavy, kulturní akce atd. Chemicky stálé, nesnadno hořlavé, snadno se udržují. Rychlá montáž a demontáž, protiskluznost a stabilita.

Kód: 270+271

Kabelový most s černým víkem

1 134 Kč bez DPH

(1 372 Kč s DPH)

Kabelový most s černým víkem. Slouží k ochraně kabelů, hadic, trubek, které jsou položeny přes vozovku, ve výrobních provozech, výstavy, kulturní akce atd. Chemicky stálé, nesnadno hořlavé, snadno se udržují. Rychlá montáž a demontáž, protiskluznost a stabilita. Záruka 2 roky.

Kód: 270+271B

Kabelový most s barevným víkem

1 236 Kč bez DPH

(1 496 Kč s DPH)

Kabelový most se žlutým víkem. Slouží k ochraně kabelů, hadic, trubek, které jsou položeny přes vozovku, ve výrobních provozech, výstavy, kulturní akce atd. Chemicky stálé, nesnadno hořlavé, snadno se udržuje. Rychlá montáž a demontáž, protiskluznost a stabilita. Záruka 2 roky.

Kód: 270R+271R

Kabelový most rohový s víkem

1 944 Kč bez DPH

(2 352 Kč s DPH)

Kabelový most rohový černý s víkem. Slouží k ochraně kabelů, hadic, trubek, které jsou položeny přes vozovku, ve výrobních provozech, výstavy, kulturní akce atd. Chemicky stálý, nesnadno hořlavý, snadno se udržuje. Rychlá montáž a demontáž, protiskluznost a stabilita. Záruka 2 roky.

Kód: 270R+271BR

Kabelový most rohový s víkem barevný

2 042 Kč bez DPH

(2 471 Kč s DPH)

Kabelový most rohový se žlutým víkem. Slouží k ochraně kabelů, hadic, trubek, které jsou položeny přes vozovku, ve výrobních provozech, výstavy, kulturní akce atd. Chemicky stálý, nesnadno hořlavý, snadno se udržuje. Rychlá montáž a demontáž, protiskluznost a stabilita. Záruka 2 roky.

Kód: 270K+271K

Kabelový most křižovatka s víkem

2 463 Kč bez DPH

(2 980 Kč s DPH)

Kabelový most křižovatka černý s víkem. Slouží k ochraně kabelů, hadic, trubek, které jsou položeny přes vozovku, ve výrobních provozech, výstavy, kulturní akce atd. Chemicky stálý, nesnadno hořlavý, snadno se udržuje. Rychlá montáž a demontáž, protiskluznost a stabilita. Záruka 2 roky.

Kód: 270K+271KB

Kabelový most křižovatka s víkem barevný

2 624 Kč bez DPH

(3 175 Kč s DPH)

Kabelový most křižovatka černý se žlutým víkem. Slouží k ochraně kabelů, hadic, trubek, které jsou položeny přes vozovku, ve výrobních provozech, výstavy, kulturní akce atd. Chemicky stálý, nesnadno hořlavý, snadno se udržuje. Rychlá montáž a demontáž, protiskluznost a stabilita. Záruka 2 roky.

Kabelový most či kabelový přejezd je profil z plastu, který ochrání a zakryje kabely či trubky, které by jinak byli volně ložené na podlaze. Kabelový most obsahuje několik komor. Kabely jsou uloženy v komorách plastového profilu, díky kterým zvládnou odolat chodcům nebo i vozidlům. Kabelové mosty jsou přednostně určeny pro zakrytí dočasně budovaných vedení nebo vedení v místech s malou intenzitou dopravy.