Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868

Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

Nákupní košík 0 Kč
Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Chcete dopravu zdarma? Přidejte zboží za 5 000 Kč.

0 Kč 2 500 Kč 5 000 Kč

Domů »  Kontakty

Kontakty

Otevírací doba, adresa, fax, telefon, e-mail, identifikační čísla, výpis z OR a bankovní spojení

 

Sídlo firmy, poštovní adresa, vzorkovna a sklad: ENPRAG s.r.o., K Holyni 833/42, 154 00 Praha 5 - Slivenec (mapka)

ZELENÁ LINKA (zdarma) OTEVÍRACÍ DOBA
800 888 868 pondělí až čtvrtek:  8:00 - 17:00
pátek:  8:00 - 16:00
Telefon pro informace a objednávky: 800 888 868 (zdarma) | 224 942 663 | 733 710 443 | 224 941 246
E-mail pro informace a objednávky: info@kovovynabytek.czobchod@kovovynabytek.cz
E-mail pro fakturace a reklamace: ucetni@kovovynabytek.czreklamace@kovovynabytek.cz
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ | TENDRY | PROJEKTY
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Simona Šebestová 224 942 663 733 710 443 simona@kovovynabytek.cz
Dana Krylová 273 134 827 732 256 771 dana@kovovynabytek.cz
Aleš Kovařík 273 136 254 734 132 115 ales@kovovynabytek.cz
Jakub Haberhauer 273 134 828 603 814 103 jakub@kovovynabytek.cz
LEAN & SESA SYSTEMS | ŠTÍHLÁ VÝROBA
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Marek Chvalovský 273 134 828 733 652 372 marek@kovovynabytek.cz
LOGISTICKÉ ODDĚLENÍ | RECEPCE
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Monika Bräuerová 251 553 377 605 878 947 monika@kovovynabytek.cz
Vendula Přenosilová 273 039 057 - vendula@kovovynabytek.cz
REKLAMAČNÍ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Markéta Kuntošová 273 136 253 - marketa@kovovynabytek.cz
ÚČETNÍ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Michal Vingralčík 273 136 254 - michal@kovovynabytek.cz
MARKETINGOVÉ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Eva Honzíková 273 130 677 - eva@kovovynabytek.cz
Veronika Rechová 273 039 058 - veronika@kovovynabytek.cz
JEDNATELÉ SPOLEČNOSTI
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Václav Bohuslávek 273 039 059 602 251 436 bohuslavek@kovovynabytek.cz
Ladislav Kroupa 224 941 246 603 413 479 kroupa@kovovynabytek.cz
SKLAD | VÝROBA
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Karel Žyla - 773 046 275 sklad@kovovynabytek.cz
Marek Prytulczyk
Serhiy Bondarchuk
NAŠI ŘIDIČI
jméno registrační značka mobilní telefon vozidlo
Zdeněk Najman 6H56510 603 212 238 VW Crafter skříň
Tomáš Horák 4AU3326 734 122 337 IVECO Daily skříň
Petr Václavek 732 379 152
DIČ | EORI Fax DUNS číslo
CZ62743741 (jsme plátci DPH) 62743741 +420 224 941 053 496069832


dílenský nábytek Enprag

Kovový a průmyslový nábytek Enprag

Bankovní spojení CZK
ČSOB Praha 1, Na Příkopě 18 číslo účtu: 600003483 / 0300 IBAN:CZ7003000000000600003483 BIC (SWIFT): CEKOCZPP
Bankovní spojení EUR
ČSOB Praha 5, Radlická 333 číslo účtu: 227937172 / 0300 IBAN:CZ1703000000000227937172 BIC (SWIFT): CEKOCZPP
Bankovní spojení GBP
ČSOB Praha 1, Na Příkopě 18 číslo účtu: 195544410 / 0300 IBAN:CZ1703000000000195544410 BIC (SWIFT): CEKOCZPP

Jak se k nám dostanete MHD
1. ze stanice metra B Anděl (výstup Na Knížecí) autobusem č. 120 (jízdní řád) na zastávku Návětrná, potom pěšky kousek zpět
2. tramvají č. 6 nebo 12 do stanice Chaplinovo náměstí, odtud autobusem č. 120 (jízdní řády zde) opět na zastávku Návětrná
3. ze stanice metra B Zličín nebo Stodůlky bus č. 130 (jízdní řád) na zastávku K Holyni, potom pěšky na křižovatku ulic K Holyni a K Barrandovu

Informační oznámení - Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 40956, dne 5. 5. 1995 (výpis zde)