Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč

  Plastová krabička typ 2130 (35 x 252 x 102 mm)

  Plastová krabička typ 2130 (35 x 252 x 102 mm)

  Kód produktu: 2130 250x100

  Krabička slouží k uspořádání úložného prostoru v zásuvkách, v regálech a na pracovních plochách. Jednotlivé krabičky je možno ... více

  Vyberte barvu:

  Na objednávku, termín dodání 2 - 3 týdny. Může se měnit v závislosti na kapacitě výrobce. 

  47 Kč 57 Kč s DPH

  Počet kusů

  Nejdříve zvolte parametry
  Rozměr D: 252 mm
  Rozměr S: 102 mm
  Rozměr V: 35 mm
  Rozměr d: 242 mm
  Rozměr s: 93 mm
  Rozměr v: 33 mm
  Spojovací modul: 25 x 10
  Materiál: ABS
  Záruka (roky): 2
  Výrobce:

  Popis a technické parametry

  Krabička slouží k uspořádání úložného prostoru v zásuvkách, v regálech a na pracovních plochách. Jednotlivé krabičky je možno spojovat jako stavebnici pomocí rybinového drážkování do libovolných sestav. Mohou se kombinovat mezi sebou navzájem, ale i s boxy. Pro uložení citlivých přístrojů či součástek můžete na dno krabičky položit výstelku. Rozměr 35 x 252 x 102 mm.

  Plastová krabička typ 2130 (35 x 252 x 102 mm)

  • krabičky se vyrábějí  z materiálu ABS v červené (RAL 3020) nebo v modré barvě (RAL 5015)
  • vnitřní drážky jsou určeny k zasunutí přepážek nebo lůžek, které umožňují efektivní a pružné přizpůsobení prostoru vašim potřebám
  • vyznačují se vysokou tuhostí a zaoblenými hranami
  • možno dovybavit výstelkou (2179), přepážkami (2157) nebo lůžkami (2182–2189)

  Můžete si dokoupit

  Podobné produkty

  Informace / dokumenty

  • JAK NA KRABIČKY
  • Dostupné barvy

  Krabičky tvoří významnou součást stavebnicového systému boxů.

  Slouží k řádnému a přehlednému ukládání nástrojů, nářadí, měřidel, materiálu, drobných součástí a různých pomůcek. Poskytnou vám praktickou pomoc při uspořádávání vašich pracovišť, skladů, domacích dílen, kanceláří, regálů v obchodech a na mnoha dalších místech.

  Nástroje Ruční nářadí
  Nástroje Ruční nářadí
  Kancelář Měříci přístroj
  Kancelář Měříci přístroj

  Jednotlivé krabičky je možno spojovat jako stavebnici pomocí rybinového drážkování do libovolných sestav. Mohou se kombinovat mezi sebou navzájem, ale i s boxy, panely a rozšiřujícícmi prvky.

  Kombinace s boxy Kombinace s panely
  Kombinace s boxy Kombinace s panely

  Krabičky se vyrábějí ve dvou různých výškách (35mm a 70mm) z materiálu ABS v červené (RAL 3020) nebo v modré barvě (RAL 5015). Vyznačují se vysokou tuhostí a zaoblenými hranami i kouty úložného prostoru.

  Porovnání výšek Rúzne krabičky
  Porovnání výšek Rúzne krabičky

  Přepážky

  Přepážky slouží k rozdělení prostoru v krabičkách. Existují ve třech různých velikostech, které odpovídají třem různým průřezům krabiček.

  Přepážky Užití přepážek
  Přepážky Užití přepážek

  Využití přepážek značně zvyšuje přizpůsobivost uspořádání vašich zásuvek a pracovišť.


  Ukládání měřidel

  Zvláštní skupinu této výseče systému tvoří krabičky pro ukládání měřidel (především posuvných měřidel a mikrometrů). Společně s měřidlem je možné na stejné místo uložit i jeho příslušenství, psací potřeby, rýsovací jehlu a podobně.

  Speciální krabičky na měřidla Speciální krabičky v sestavě
  Speciální krabičky na měřidla Speciální krabičky v sestavě

  Plocha pro uložení měřidla je vyložena měkkým podkladem v černé barvě, aby manipulace s měřidlem byla co nejšetrnější. Velmi užitečnou vlastností těchto krabiček je dostatek prostoru i pro mikromtery s plně vytočeným šroubem (tedy v jejich maximální velikosti), což přináší časovou úsporu při užívání měřidel.

  Klasické krabičky s výstelkami
  Klasické krabičky s výstelkami

  Systém boxů samozřejmě také umožňuje uložit měřící prostředky a jiné citlivé přístoje v klasických krabičkách s výstelkami.


  Vodorovné ukládání nástrojů

  Hlavním přínosem vodorovného ukládání nástrojů je úspora prostoru (ve srovnání s vertikálním ukládáním) a výborná přehlednost.

  Kombinace krabiček a lůžek

  V systému boxů jsou pro vodorovné ukládání určena Lůžka a klasické krabičky. Jejich použití je velmi šetrné k nástrojům a jejich koncepce nabízí vysokou přizpůsobivost požadavkům uživatele.

  Vodorovné ukládání Vyjímání nástrojů
  Vodorovné ukládání Vyjímání nástrojů

  Vyjímání nástrojů je velmi elegantní. Stačí palcem mírně zatlačit na stopku nástroje, čímž se jeho řezná část vyhoupne vzhůru a to umožní snadné uchopení do ruky.

  Systém obsahuje dva základní druhy Lůžek – koncová a průběžná. Koncová lůžka vymezují začátek a konec úložných dutin. Průběžná slouží k jejich prodloužení na potřebnou velikost. Mezi dvě koncová lůžka umístěte tolik průběžných, kolik je potřeba k tomu, aby se nástroje do dutiny vešly.

  Příklady lůžek Montáž lůžek
  Příklady lůžek Montáž lůžek

  Lůžka se zasouvají do vnitřních drážek v krabičkách. Vyrábějí se v několika velikostech s průměry dutin 4, 6, 8 a 10 mm přičemž se například Lůžko D6 používá pro nástroje o průměru větším než 4 mm až do průměru 6 mm. Tato zásada platí analogicky i u ostatních velikostí lůžek.