Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Chytré schránky Blocks

Představujeme Blocks, chytré systémy úložných boxů české výroby. Ve spolupráci s technologickou jedničkou na trhu jsme vyvinuli produkt, který usnadňuje předávání zásilek, a navíc je odolný vůči povětrnostním podmínkám. 

Chytré schránky mají bohaté uplatnění v mnoha odvětvích. Své využití najdou na recepcích kancelářských a rezidenčních budov, v nákupních centrech, ve vzdělávacích institucích, ale také v průmyslových podnicích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jak systém funguje?

Doručovatel či předávající osoba vloží telefonní číslo příjemce a umístí zásilku do Blocks. Příjemce obdrží kód, díky kterému si může zásilku bezpečně a kdykoliv vyzvednout.

V praxi si tedy můžete nechat poslat balíček do kanceláře a vyzvednout si ho třeba až po odchodu recepční. Stejně tak snadné je předat zásilku nebo dokumenty kolegovi, když se zrovna v práci míjíte. Pokud si například objednáte zásilku ve vašem oblíbeném nákupním centru, můžete si ji v Blocks vyzvednout, kdykoliv budete potřebovat. Zaměstnanci výrobního podniku mohou využít chytré šatní skříňky s možností sdílení. Vedení firmy se tak oprostí od nákladů spojených se ztrátou klíčů.

 

Administrátorská zóna pro přehlednější správu

Blocks však nenabízí pouze systém pro předávání balíčků. Administrátorská zóna poskytuje data o využívání schránek, umožňuje sledovat a spravovat nevyzvednuté zásilky, a navíc je možné ji integrovat s jinými aplikacemi využívanými v budově. Veškeré aktualizace jsou prováděny vzdáleně, a tak systém nikdy nezestárne.

Zjistěte více na www.smart-lockers.cz nebo kontaktujte naše obchodní zástupce.