Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč

  Chytré schránky Blocks

  Představujeme Blocks, chytré systémy úložných boxů české výroby. Ve spolupráci s technologickou jedničkou na trhu jsme vyvinuli produkt, který usnadňuje předávání zásilek, a navíc je odolný vůči povětrnostním podmínkám. 

  Chytré schránky mají bohaté uplatnění v mnoha odvětvích. Své využití najdou na recepcích kancelářských a rezidenčních budov, v nákupních centrech, ve vzdělávacích institucích, ale také v průmyslových podnicích.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   Jak systém funguje?

  Doručovatel či předávající osoba vloží telefonní číslo příjemce a umístí zásilku do Blocks. Příjemce obdrží kód, díky kterému si může zásilku bezpečně a kdykoliv vyzvednout.

  V praxi si tedy můžete nechat poslat balíček do kanceláře a vyzvednout si ho třeba až po odchodu recepční. Stejně tak snadné je předat zásilku nebo dokumenty kolegovi, když se zrovna v práci míjíte. Pokud si například objednáte zásilku ve vašem oblíbeném nákupním centru, můžete si ji v Blocks vyzvednout, kdykoliv budete potřebovat. Zaměstnanci výrobního podniku mohou využít chytré šatní skříňky s možností sdílení. Vedení firmy se tak oprostí od nákladů spojených se ztrátou klíčů.

   

  Administrátorská zóna pro přehlednější správu

  Blocks však nenabízí pouze systém pro předávání balíčků. Administrátorská zóna poskytuje data o využívání schránek, umožňuje sledovat a spravovat nevyzvednuté zásilky, a navíc je možné ji integrovat s jinými aplikacemi využívanými v budově. Veškeré aktualizace jsou prováděny vzdáleně, a tak systém nikdy nezestárne.

  Zjistěte více na www.smart-lockers.cz nebo kontaktujte naše obchodní zástupce.