Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Kancelářské židle a křesla

Kvalitní kancelářské židle nejen do kanceláře Potřebujete kvalitní kancelářské židle či křesla? U nás si vyberete! Nabízíme velký výběr kancelářských židlí od ověřených českých i zahraničních výrobců na trhu. Vybírat můžete z široké nabídky židlí v různém provedení a barevných variantách.   Kancelářská židle je... více
Počet produktů: 20

Kód: 550-SYS

Kancelářská židle Storm (2 modely)

13 040 Kč bez DPH

(15 778 Kč s DPH)

Kancelářská židle, opěrák vysoký černá síťovina, výškově stavitelná opěrka hlavy, synchronní mechanika SY s bočním nastavením tuhosti, posuvný sedák, kovový držák zad N2 efekt hliník nebo N6 leštěný hliník, kříž nylon černý, kolečka 60 mm, plynový píst, cena bez područek.

Kód: Dispos

Kancelářské křeslo Dispos "24"

12 674 Kč bez DPH

(15 336 Kč s DPH)

Robustní pohodlné celočalouněné kancelářské křeslo se sklopnými područkami. Pro 24 hodinový provoz je nutné použít látku Bondai, Phoenix, Expo, Norba, Lucky, koženka nebo kůže. Nosnost 160 kg, hmotnost 23 kg. Výška 1160 - 1280 mm, celková šířka 700 mm, celková hloubka 700 mm.

Kód: Nonstop

Kancelářské křeslo Nonstop

10 970 Kč bez DPH

(13 274 Kč s DPH)

Mohutné moderní celočalouněné kancelářské křeslo pro 24 hodinový provoz, testováno na 150 kg, nastavitelná bederní opěrka, synchronní mechanika, kříž hliníkový leštěný nebo černý. Cena bez područek a podhlavníku v základní látce.

Kód: Lexa

Kancelářská židle Lexa

3 650 Kč bez DPH

(4 417 Kč s DPH)

Velmi pohodlná moderní kancelářská židle se synchronním mechanismem. Opěradlo prodyšná síťovina v černé barvě, černý sedák. Kříž Loop nylonový černý, cena včetně výškově stavitelných područek, bez podhlavníku.

Kód: Game_celosit

Kancelářská židle Game celosíť

6 990 Kč bez DPH

(8 458 Kč s DPH)

Kancelářská židle se synchronní mechanikou. Síť na opěráku a sedáku. Opěrák je s aretací, součástí je i stavitelná bederní opěrka, 3D stavitelný podhlavník a černý nylonový kříž  o průměru 640 mm s kolečky o průměru 60 mm. Nosnost 130 kg.

Kód: 2248

Kancelářská židle otočná Mayer 2248

6 600 Kč bez DPH

(7 986 Kč s DPH)

Kancelářská a lékařská židle otočná typ 2248, střední záda, nastavitelná výška i sklon zádové opěrky, možnost různých doplňků jako je bederní opěrka, výškově nastavitelné područky apod. Kostra světle šedá, možnost kombinace potahů. Mechanika Multimatic Ergo, cena bez područek.

Kód: York_sit

Kancelářská židle York síť

3 995 Kč bez DPH

(4 834 Kč s DPH)

Kancelářská židle s možností výběru mechaniky Synchro nebo T-synchro. Fixní síťovaný opěrák, výškově stavitelná bederní opěrka, možnost dokoupení podhlavníku a područek. Nosnost 130 kg. Cena bez područek a podhlavníku v základní látce.

Kód: Lara VIP

Kancelářská židle Lara VIP

4 690 Kč bez DPH

(5 675 Kč s DPH)

Kancelářská židle, černý kříž nylon,  výškově stavitelné opěradlo, nosnost 130 kg, cena bez područek. Mechanika Synchro nebo T-synchro, molitanové výplně ze studené pěny, prošité hrany sedáku i opěráku.

Kód: Game_sef_VIP

Kancelářská židle Game šéf VIP

5 785 Kč bez DPH

(7 000 Kč s DPH)

Kancelářská židle s možností výběru mechaniky Synchro nebo T-synchro. Výškově stavitelný síťovaný opěrák s aretací, stavitelná bederní opěrka, prošitý sedák z injektované pěny, kříž nylon černý s kolečky o průměru 65 mm, možnost dokoupení podhlavníku a područek. Nosnost 150 kg. Cena bez područek a podhlavníku v základní látce.

Kód: 2301 W

Otočná židle PRIME ZOOM

7 330 Kč bez DPH

(8 869 Kč s DPH)

Kancelářské a lékařské otočné křeslo se zády z prodyšného polymeru s možností doplnění o nastavitelnou opěrku hlavy. Křeslo vybaveno mechanikou synchron s nastavitelnou výškou i hloubkou sezení, výškou a sklonem zad. Nosná mechanika je vybavena nastavením odporu přítlaku zad podle hmotnosti sedícího tak, aby sezení mohlo být maximálně příjemné, je tedy možné praktikovat aktivní sezení bez aretace konkrétní polohy.

Kvalitní kancelářské židle nejen do kanceláře

Potřebujete kvalitní kancelářské židle či křesla? U nás si vyberete! Nabízíme velký výběr kancelářských židlí od ověřených českých i zahraničních výrobců na trhu. Vybírat můžete z široké nabídky židlí v různém provedení a barevných variantách.

 

Kancelářská židle je nejčastěji používaným kusem nábytku v celé kanceláři. Při jejím výběru je proto důležité zvážit několik klíčových faktorů, mezi něž patří druh mechaniky, nastavení opěrek i materiál podsedáku. Správně zvolená kancelářská židle by měla zaručit nejen pohodlí, ale měla by také podporovat správné držení zad.

 

Vyberte si mechaniku i typ područek

Druh mechaniky a možnost nastavení židle hraje významnou roli při jejím výběru. Každá židle by měla umožňovat nastavení polohy nejen opěrek, ale i područek. Proto v naší nabídce naleznete židle s možností výběru mechaniky – synchronní nebo asynchronní. Područky lze zvolit pevné či výškově nastavitelné.

 

Bederní opěrky a podhlavníky poskytují dodatečnou podporu pro dolní záda a krk. Typy koleček se volí na základě povrchu podlahy, po které se bude židle pohybovat, aby se zajistil snadný a plynulý pohyb.

 

Ke každé kancelářské židli můžete dokoupit opěrky na nohy, které pomáhají zlepšovat krevní oběh celého těla. Udržují nohy ve správné výšce a poloze, čímž snižují tlak na dolní končetiny a klouby. Opěrka na nohy vám pomáhá relaxovat a uvolňuje napětí v nohách.

 

Vybavte si u nás celou kancelář

Plánujete si vybavit celou kancelář či pracovnu? Podívejte se na naši širokou nabídku kancelářského nábytku, ve které najdete nejen kancelářské židle, ale také výškově stavitelné stoly, kancelářské skříně i regály na šanony. Pro organizaci a uchovávání důležitých dokumentů nabízíme také kartotéky a lístkovnice.

 

Poraďte se s našimi obchodníky

Nevíte si rady s výběrem správné kancelářské židle? Přečtěte si náš článek o ergonomii pracovního místa, ve kterém jsme popsali důležitost správného výběru nejen kancelářské židle. Můžete také kontaktovat naše zkušené obchodníky, kteří vám rádi pomohou s výběrem.