Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky ENPRAG s.r.o.

Na této straně naleznete všeobecné podmínky pro prodej veškerého našeho sortimentu jako jsou kartotéky, lístkovnice, spisové a registrační skříně, výkresové skříně, šatní skříňky, kancelářské stolové kontejnery mobilní i přístavné, posuvné regály, trezory, lékařský nábytek a židle, kancelářský nábytek. Nabízíme vám spojení výhod nákupu přes internet se zárukami založenými na současné existenci "kamenného" obchodu.

1. CENY:
V současné době již na českém i slovenském trhu zastupujeme více než 100 firem a můžeme tak nabízet rozsáhlý sortiment v různých variantách a cenových kategoriích. Díky dlouhodobé a úzké spolupráci s našimi dodavateli jsme si postupně zajistili opravdu exkluzívní podmínky, které nám umožňují nabízet naše produkty za ty nejnižší ceny.

UPOZORNĚNÍ: Společnost ENPRAG, s.r.o. si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude dodavatelem stornována.

2. ZÁRUKA:
Zboží je chráněno dvouletou, tříletou, pětiletou, sedmiletou nebo desetiletou zárukou (podle jednotlivých druhů a výrobců). Záruka se nevztahuje na poškození zboží vlivem povětrnostních podmínek nebo vody u sortimentu určeného výhradně pro umístění v interiéru. Například u šatních skříněk důrazně doporučujeme používaní plastových podložek pod obuv, protože vlivem vlhkosti z roztátého sněhu nebo bláta může docházet k rezavění spodní části skříněk. Tam, kde se často praktikuje mokrý úklid, preventivně doporučujeme zvolit šatníky a podobný sortiment na nožičkách nebo plastových podložkách, taktéž z důvodu možného poškození rzí. V případě nejasností vám vždy poradí některý z našich zkušených obchodníků.

3. SPLÁTKOVÝ PRODEJ (platí pouze pro lékaře):
Pro lékaře poskytujeme prodej i na splátky bez navýšení podle vašich potřeb. Koupíte-li si například šest kartoték, přivezeme Vám je všechny najednou a splácet můžete třeba polovinu ceny jedné kartotéky měsíčně. Platba je tak rozložena na celý rok a Vy nezaplatíte ani korunu navíc!

4. DOPRAVA A SLUŽBY:
Zboží rozvážíme vlastními vozy s vlastními, odborně vyškolenými zaměstnanci. Dopravné neúčtujeme od hodnoty objednávky nad 3.000 Kč bez DPH (3.630 včetně DPH). Nárok na dopravu zdarma zaniká, pokud byla z platné MO ceny poskytnuta jakákoliv sleva i přesto, že celková hodnota nákupu je stále vyšší než 3.000 Kč bez DPH.Vyjímku tvoří také výrobky s vysokou hmotností (betonový městský mobiliář) nebo velkého objemu (velkokapacitní odpadové kontejnery a záchytné vany, autobusové zastávky...), kde je doprava i s hodnotou nákupu nad 3.000,- Kč bez DPH hrazena dle místa dodání. Zboží pak v případě vašeho zájmu na místě rozbalíme a zkontrolujeme, obalový materiál odvezeme - to vše jen za mírný poplatek. Účtujeme pouze vynášku a montáž podle náročnosti. Částečně také využíváme přepravní společnost PPL pro drobné zásilky, zboží větších rozměrů posíláme spediční firmou Toptrans. Více o dopravě zde.

5. SKLADOVÁNÍ:
V případě, že zákazník z nějakého důvodu odmítne doručení zboží v dojednaném termínu nebo si ho včas neodebere, budeme po 5 pracovních dnech od tohoto termínu účtovat skladné 100 Kč bez DPH za 1 m2 skladovací plochy za každý započatý den (tato částka zahrnuje skladné, manipulaci a administrativní činnost).

6. REKLAMACE:
V případě jakékoliv reklamace se obraťte na nás jako na prodejce, nejlépe písemně na e-mail reklamace@kovovynabytek.cz. Vždy víte, kam se s případným problémem obracíte. Stálá kontaktní adresa, stálí obchodní partneři. Odkaz na reklamační řád zde.

DŮLEŽITÉ: Pokud po dodání objednaného zboží zjistíte jiné než zjevné poškození (pod neporušeným obalem), které je pravděpodobně způsobené přepravou, je bezpodmínečně nutné reklamovat toto poškození nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne, kdy vám byla zásilka doručena. Současně vás žádáme o uchování obalu, ve kterém byla zásilka doručena a zaslání písemné informace o rozsahu poškození a fotodokumentaci na e-mail reklamace@kovovynabytek.cz. Reklamace mechanického poškození tohoto druhu uplatněná po tomto termínu bude zamítnuta.

7. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:
Při nákupu přes internet máte právo vrátit zboží do 14 dnů od jeho převzetí bez udání důvodů. Toto právo není možné využít při nákupu zboží atypického, tzn. upraveného podle vašich požadavků, které bylo vyrobeno speciálně pro vás a není ho tedy možné prodat jinému zákazníkovi. Pokud jste již za právoplatně vrácené zboží zaplatili, bude vám částka vrácena v plné výši včetně nákladů vynaložených na distribuci (poštovné, balné, dopravné). Naší firmě již ale zákon neukládá povinnost proplatit i náklady spojené s vrácením zboží. Poučení a podmínky pro odstoupení od smlouvy i formulář ke stažení naleznete zde.

V případě, že jste podnikatelem, tzn. právnickou osobou či osobou, která zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy v průběhu 14 dní od nákupu se na vás nevztahuje.

POZOR! V případě vrácení zboží si firma Enprag vyhrazuje právo účtovat nebo odečíst z kupní ceny poplatek za opotřebení až do výše 100% fakturované částky (podle míry opotřebení, znehodnocení či poškození výrobku), neboť takto vrácené zboží již nelze následně prodat jako nové.

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je podle Občanského zákoníku, § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb. závazná. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) až do výše 500,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši.

8. SERVIS:
Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme výhradně s renomovanými evropskými výrobci s dlouholetou tradicí (např. firma BISLEY byla založena již roku 1931), je servis zajištěn na dlouhou dobu dopředu.

9. JAK OBJEDNÁVAT:
Kromě klasické objednávky přes e-shop akceptujeme i všechny další možné formy objednávek. Poštou, e-mailem (obchod@kovovynabytek.cz), faxem i telefonicky. Objednávka na našem e-shopu je velmi jednoduchá, stačí postupovat podle instrukcí na obrazovce. Faxové číslo je 224 941 053, telefonicky se s námi můžete spojit na kterémkoliv z uvedených čísel: 224 942 663, 733 710 443 nebo zdarma 800 888 868. Pokud se nedovoláte nebo nebudeme schopni z jakýchkoliv důvodů objednávku přijmout, zavoláme vám zpět, hned jak to bude možné.

10. PLATBA:
Platbu za zboží je možné provést převodem na účet se splatností 14 dnů (je možné dohodnout i jinak), na dobírku, platební kartou online, hotově nebo platební kartou při převzetí zboží na prodejně a hotově nebo platební kartou při převzetí zboží od našich řidičů nebo od smluvního dopravce. Pamatujte prosím, že až do úplného zaplacení zůstává zboží stále naším majetkem.

UPOZORNĚNÍ: U objednávek přes e-shop nebude možné zvolit platbu na fakturu v případě neregistrovaného zákazníka. Pokud zamýšlíte v našem obchodě nakupovat častěji a máte vlastní IČ, je pro vás tedy výhodnější provést registraci. Při druhé a každé další objednávce si pak jako způsob platby už automaticky můžete zvolit platbu na fakturu bankovním převodem až po dodání zboží. V případě, že vaše firemní politika nedovoluje jinou platbu než na fakturu, je možné vás po registraci a následné dohodě s naším obchodním oddělením zařadit mezi VIP zákazníky a umožnit tak platbu na fakturu již při první objednávce. U fyzických osob bez IČ je platba na fakturu možná pouze u stálých a spolehlivých zákazníků po registraci a vzájemné dohodě.

11. OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE:
Firmám, které nakupují zboží v rámci zařizování interierů pro dalšího zákazníka poskytujeme výrazné velkoobchodní slevy.

12. KONEČNÝ PŘÍJEMCE:
Ostatním zákazníkům nabízíme různé formy slev a dárků při větších nebo pravidelných odběrech zboží.

13. DODACÍ LHŮTA:
Nejprodávanější zboží (kartotéky A4 pětizásuvkové, čtyřzásuvkové, třízásuvkové a dvouzásuvkové, lístkovnice A5, spisové a registrační skříně, šatní skříně, domácí kartotéky..) je stále na skladě v dostatečném množství, u zboží na objednávku je dodací lhůta dle druhu zboží (uvedená u produktu v e-shopu).

14. SKLAD:
Objednané zboží je možné si i osobně vyzvednout přímo na adrese firmy, kde je zároveň i náš sklad (mapa zde). Termín prosíme avizovat předem abychom pro vás mohli zboží připravit.

15. MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPORU:
Návod, jak řešit případný spotřebitelský spor mimosoudně, naleznete zde.

 

 

Registr solventních firemHodnocení nejvyšší důvěryhodnosti AAA

 

Enprag s.r.o., K Holyni 42, 154 00 Praha 5, tel.: 224 942 663, fax: 224 941 053, mobil: 733 710 443, zelená linka: 800 888 868, e-mail: info@kovovynabytek.cz