Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč

  Ochrana zaměstnanců levně a efektivně

  Některé továrny byly po dlouhé pauze opět uvedeny do provozu. Jiné mají nastartování výroby teprve před sebou. Návrat do pracovního procesu bude spojen se striktním dodržováním preventivních opatření proti přenosu nákazy. V souladu s celosvětovými trendy proto přinášíme několik nápadů, které pomohou minimalizovat šíření nákazy a přitom nezatíží firemní rozpočet. 

  Řešení jsou konstruována z modulárního trubkového systému, jehož výhoda spočívá v nízké ceně a jednoduché přestavitelnosti. Návrhy konstrukcí jsou pouze orientační a mohou být vždy přizpůsobeny konkrétním požadavkům zákazníka. 

  Stojan na dezinfekční prostředky

  Jednoduchý stojan na dezinfekční prostředky může být umístěn u vstupu do kanceláře nebo do výrobní haly. Stojan lze doplnit o informační tabuli popisující preventivní opatření, držák na papírové utěrky a odpadkový koš.

                                                                                          

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Mobilní zástěny jednoduché a skládací 

  Antivirové zástěny na kolečkách poskytují ochranu zaměstnancům, kteří musí pracovat s odstupy vedle sebe. Zástěny mohou být jednoduché nebo skládací. Zástěny jsou vybaveny deskami z plexiskla nebo komůrkového čirého polykarbonátu a mohou být dodány také s držáky na dezinfekci.

   

   

   

   

   

   

   

  Antivirové zástěny na recepci

  Antivirové zástěny z plexiskla nebo komůrkového čirého polykarbonátu jsou dostupné ve verzi bez rámu nebo s rámem z hliníkového či trubkového stavebnicového systému. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Chystáte se zvýšit ochranu zaměstnanců pomocí podobných řešení? Proberte různé možnosti s našimi konstruktéry!