Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč

  Chcete dopravu zdarma? Přidejte zboží za 1 000 Kč.

  0 Kč 500 Kč 1 000 Kč

  Otočná sestava šatníků RAS P1A

  Otočná sestava šatníků RAS P1A

  Kód produktu: RAS_P1_A

  Volně stojící otočný sloup s 8 ks šatních skříní určený pro instalaci do prostoru nebo rohu, Obsahuje 4 ks jednodveřových šatních ... více

  Barva zásuvek / dveří:

  Varianty zámku:

  Na objednávku, termín dodání 3 - 5 týdnů. Může se měnit v závislosti na kapacitě výrobce. 

  25 836 Kč Ušetříte 1 291 Kč

  24 545 Kč 29 699 Kč s DPH

  Počet kusů

  Nejdříve zvolte parametry
  Výška: 1870 mm
  Šířka: 1000 mm
  Hloubka: 1000 mm
  Hmotnost: 148 kg
  Počet oddělení: 12
  Svařovaný výrobek: ano
  Záruka (roky): 2
  Výrobce:

  Popis a technické parametry

  Volně stojící otočný sloup s 8 ks šatních skříní určený pro instalaci do prostoru nebo rohu, Obsahuje 4 ks jednodveřových šatních skříní RAS X1A a 4 ks dělených dvoudveřových šatních skříní RHS X1A. Výška celku 1870 x šířka 1000 x hloubka 1000 mm. Barva korpusu RAL 7035 světle šedá.

  Otočná sestava šatníků RAS P1A

  Otočné Hnízdo je volně stojící otočný sloup 8 ks šatních skříní určený pro instalaci do prostoru nebo rohu, určené především do průmyslových podniků nebo veřejných prostor. Jeho velkou výhodou je umístění 8 ks šatních oddělení na prostoru 1m2. Typ RAS P1A má 4 ks šatních skříní v provedení RAS X1A, tj. dveře přes celou výšku skříně a 4 ks šatních skříní v provedení RHS X1A, tj. každá skříň je horizontálně rozdělena na samostatná dvě oddělení.

  Vnitřní uspořádání:

  Každé šatní oddělení je standardně vybaveno policí a tyčí na šaty se 3 plastovými háčky.

  Korpus / skelet:

  Celá sestava je dodávána rozmontovaná na 8 ks trojúhelníkových šatních skříní a točnu.

  Dveře:

  Dveře jsou standardně vybaveny výztuhou pro zvýšení odolnosti, větracími žaluziemi pro účinné odvětrání a prolisem s papírovou jmenovkou. Dveře jsou zavěšeny na vnějších pantech, na přání zákazníka je možné zavěšení i na vnitřní čepy. Za příplatek je možné dveře vybavit jinými typy větracích otvorů pro dodání aktraktivnějšího vzhledu. Pro zvýšení bezpečnosti lze prodloužit výztuhu přes celou délku dveří, nebo dveře vyměnit za dvouplášťové.

  Uzávěry / zamykání:

  Šatní skříňě jsou standardně vybaveny cylindrickým zámkem se dvěma klíči nebo otočným uzávěrem pro visací zámek (visací zámek není součástí dodávky). Zamykání dveří je jednobodové, umístěné uprostřed dveří. Za příplatek je možné skříň vybavit vícebodovým zamykáním a jiným typem zámku (mincovním nebo elektronickým).

  Bezpečnost:

  Cylindrický zámek má 2000 kombinací a umožňuje dodání hlavního klíče. Dveře vybavené otočným uzávěrem jsou vyztuženy proti protočení uzávěru ve dveřích. Dveře šatní skříně jsou také standardně vybaveny výztuhou pro zvýšení odolnosti. Za příplatek je možné skříň vybavit vícebodovým uzamykacím mechanismem, výztuhou přes celou délku dveří, vyměnit jednoplášťové dveře za dvouplášťové, standardní otočný uzávěr vyměnit za otočný uzávěr vyšší třídy.

  Podobné produkty

  Informace / dokumenty