Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

    0 Kč

    Celkem bez DPH:
    0 Kč
    Celkem k úhradě s DPH:
    0 Kč

    Podvěsný stolový kontejner MSK 03B

    Podvěsný stolový kontejner MSK 03B

    Kód produktu: MSK_03_B

    Pětizásuvkový podvěsný kontejner ke stolům MTS, šířka 360, výška 600, hloubka 500 mm. Barva korpusu RAL 7035 světle šedá. ... více

    Barva zásuvek / dveří:

    Na objednávku, termín dodání 3 - 5 týdnů. Může se měnit v závislosti na kapacitě výrobce. 

    4 122 Kč Ušetříte 288 Kč

    3 834 Kč 4 639 Kč s DPH

    Počet kusů

    Nejdříve zvolte parametry
    Výška: 600 mm
    Šířka: 360 mm
    Hloubka: 500 mm
    Hmotnost: 20 kg
    Počet zásuvek: 5
    Svařovaný výrobek: ano
    Záruka (roky): 2
    Výrobce:

    Popis a technické parametry

    Pětizásuvkový podvěsný kontejner ke stolům MTS, šířka 360, výška 600, hloubka 500 mm. Barva korpusu RAL 7035 světle šedá.

    Podvěsný stolový kontejner MSK 03B

    • pětizásuvkový podvěsný kontejner
    • centrální zámek

    Podobné produkty

    Informace / dokumenty

    • Konfigurátor dílenských stolů
    • Pracovní desky KOVOS
    • Dokumenty ke stažení
    Elektronický konfigurátor dílenských stolů KOVOS

    Pracovní desky KOVOS jsou vyráběny ze dřeva. Dřevo je přírodní materiál, a proto může docházet působením změny teploty nebo vlhkosti k mírnému zakřivení desek, a to i přesto, že jejich povrchové úpravě je věnována zvláštní péče. Stálost tvaru pracovní desky je zaručena při relativní vzdušné vlhkosti 50 - 60%. Dřevěné desky stolů by rozhodně neměly přijít do přímého styku s vodou a jsou určeny výhradně do interiéru. Také barevnost desek se může, podle použitého vstupního řeziva, vzájemně mírně lišit.

    Odolná spárová pracovní deska z průběžně lepených bukových hranolů, broušená a ošetřená roztokem lněného oleje s přísadami, horní obvodové hrany sraženy. Desku nabízíme v tloušťkách 25, 40 a 50 mm.

    Vysoce odolná pracovní deska vrstvená a lepená z bukové dýhy, broušená a ošetřená roztokem lněného oleje s přísadami, horní obvodové hrany sraženy. Desku nabízíme v tloušťce 40 mm.

    Laminovaná dřevotřísková deska LTD, desku standardně nabízíme v tloušťce 25 mm s ABS hranou 2 mm, odstín RAL 7035 světle šedá.

    Deska se zvýšenou hranou ze tří stran, hrany jsou z bukové spárovky tloušťka 25 mm, jejich výška je 120 mm. Deska je broušená a ošetřená roztokem lněného oleje s přísadami, horní obvodové hrany sraženy. Zvýšené hrany nabízíme pro bukovou spárovku tloušťky 25, 40 a 50 mm.

    Přední hrana desky je oplechovaná pozinkovaným nebo nerezovým plechem tloušťky 1 mm. Oplechování má tvar U, deska je tak chráněna shora i ze spodu. Horní část desky je v místě oplechování snížena tak, aby oplechování navazovalo plynule na desku. Oplechování nabízíme pro bukovou spárovku tloušťky 25 a 40 mm.

    Deska oplechovaná pozinkovaným nebo nerezovým plechem tloušťky 1 mm. Plech pokrývá celou plochu pracovní desky a přibližně 3/4 přední hrany. Oplechování nabízíme pro bukovou spárovku tloušťky 25, 40 a 50 mm.

    Na výběr je hladká guma tloušťky 4 mm, guma s kolečkovým vzorem tloušťky 4 mm nebo rýhovaná guma s jemnou drážkou tloušťky 6 mm. Gumy nabízíme ke všem typům desek.

    hladká guma 4 mm

    kolečkový vzor 4 mm

    rýhovaná guma 6 mm

     

    PP desky tloušťky 15 mm jsou připevněny na bukové spárovce tloušťky 25 mm, tím vzniká kombinovaná deska, kde buková spárovka zajišťuje dobré fyzikální vlastnosti a PP deska dobré chemické vlastnosti. PP desky nabízíme v bílé a černé barvě.

    Hlavní výhody PP desky:

    - lehká, stabilní, elastická, sterilní
    - vysoká izolační schopnost
    - vysoce zátěžová tlumí nárazy
    - kyselinám odolná
    - potravinářsky nezávadná
    - recyklovatelná
    - výroba bez vnějšímu prostředí a zdraví škodlivých přísad

    PE desky tloušťky 15 mm jsou připevněny na bukové spárovce tloušťky 25 mm, tím vzniká kombinovaná deska, kde buková spárovka zajišťuje dobré fyzikální vlastnosti a PE deska dobré chemické vlastnosti. PP desky nabízíme v bílé a černé barvě.

    Hlavní výhody PE desky:

    - vyšší chemická odolnost
    - dobrá rázová roztažnost
    - tlumící a nárazově pevné také při nízkých teplotách
    - dobře svařovatelné
    - dobře tepelně formovatelné
    - vodovzdorné
    - velmi dobré elektrické izolační schopnosti
    - doporučené pro skladování potravin
    - physiologicky nepodezřelé
    - vhodné pro kontakt s pitnou vodou