Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Posypové vozíky

Posypové vozíky Máte namrzlé příjezdové cesty, chodníky či silnice ve vašem okolí? Pořiďte si posypový vozík, který vám ulehčí práci a odvede všechnu namáhavou práci za vás.   Posypové vozíky slouží k rovnoměrnému posypu komunikací a chodníků posypovým materiálem. Díky kvalitnímu, lehce omyvatelnému povrchu je jejich... více
Počet produktů: 2

Kód: 146-67054

Posypový vozík SA 31

5 100 Kč bez DPH

(6 171 Kč s DPH)

Pospový vozík SA 31 je lehký, obratný vozík, určený pro posyp chodníků pískem a solí. Vozík je vyroben z odolného plastu, dobře se čistí. Šíře posypu 2,5 - 3,5 m. Objem 31 l. Vozík SA 31 T je připojitelný ke všem běžným typům zahradních traktorů. Barva červeno-černá.

Kód: 146-69067

Posypový vozík SA 50

8 250 Kč bez DPH

(9 983 Kč s DPH)

Pospový vozík SA 50 je lehký, obratný vozík, určený pro posyp chodníků pískem a solí. Vozík je vyroben z odolného plastu, dobře se čistí. Objem 50 l. Vozík SA 50 T je připojitelný ke všem běžným typům zahradních traktorů. Barva červeno-černá.

Posypové vozíky

Máte namrzlé příjezdové cesty, chodníky či silnice ve vašem okolí? Pořiďte si posypový vozík, který vám ulehčí práci a odvede všechnu namáhavou práci za vás.

 

Posypové vozíky slouží k rovnoměrnému posypu komunikací a chodníků posypovým materiálem. Díky kvalitnímu, lehce omyvatelnému povrchu je jejich údržba jednoduchá a rychlá. V zimních měsících zajišťují rovnoměrné rozprostření posypového materiálu, v letních měsících zase pomáhají s rozprostřením hlíny nebo osiva. K výběru vozíky o objemu 31 l a 50 l.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství produktů, nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliknutí.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem těch nejlepších produktů pro vás.