Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Široký sortiment kvalitních výrobků, platba na fakturu

Platba na fakturu je možná pouze pro právnické osoby s vlastním IČ, a to automaticky od druhé objednávky po registraci

  • Na rozdíl od většiny e-shopů prodáváme i na fakturu se splatností 14 dní od dodání zboží, delší termín splatnosti je po dohodě možný. V případě platby na fakturu ale zboží zůstává majetkem naší firmy až do finančního vyrovnání.
    UPOZORNĚNÍ: 
    U objednávek přes e-shop nebude možné zvolit platbu na fakturu v případě neregistrovaného zákazníka. Pokud zamýšlíte v našem obchodě nakupovat častěji a máte vlastní IČ, je pro vás tedy výhodnější provést registraci. Při druhé a každé další objednávce si pak jako způsob platby už automaticky můžete zvolit platbu na fakturu bankovním převodem až po dodání zboží. V případě, že vaše firemní politika nedovoluje jinou platbu než na fakturu, je možné vás po registraci a následné dohodě s naším obchodním oddělení zařadit mezi VIP zákazníky a umožnit tak platbu na fakturu již při první objednávce. U fyzických osob bez IČ je platba na fakturu možná pouze u stálých a spolehlivých zákazníků po registraci a vzájemné dohodě. 
  • Naše ryze česká firma byla založena v roce 1995 se zaměřením na prodej kovového nábytku. Od počáteční úzké spolupráce s předním evropským výrobcem - britskou firmou BISLEY se však firma dynamicky rozvíjí a neustále rozšiřuje svoji nabídku.
  • V současné době již na českém i slovenském trhu zastupujeme více než 100 výrobních firem a můžeme tak nabízet rozsáhlý sortiment v různých variantách a cenových kategoriích.
  • Navíc jsme si díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli postupně zajistili velmi výhodné podmínky. které nám umožňují nabízet naše produkty za ty nejnižší ceny. Ty pak můžeme přenášet na naše zákazníky.
  • Pokud v tomto katalogu ani na našem webu nenaleznete výrobek, který by odpovídal vašim představám, jsme ve spolupráci s vybranými výrobci schopni zajistit i atypickou výrobu.

Vzorkovna Enprag

Vzorkovna Enprag

Vzorkovna Enprag

Vzorkovna Enprag