Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Kovový nábytek 21. století

Kovový nábytek je neodmyslitelnou součástí průmyslových prostor. Najdeme zde dílenské skříně, pracovní stoly či regály. Ale kovový nábytek má mnohem více možností a využití, než si myslíte. Co kdyby vám kovový nábytek umožnil pracovat chytřeji, efektivněji a moderněji? Ano, je to možné. Jako přední dodavatel kovového nábytku v české republice bychom vám rádi představili inovativní koncept, který promění běžný kovový nábytek v multifunkční pracovní stanice - výdejní automaty české výroby. Tyto výdejní automaty nazýváme Toolboxy.

Nejen ukládání, ale především chytrá distribuce

Každá skříň či zásuvkový kontejner ve vašem provozu může plnit více funkcí - ne jen že bude uchovávat vaše nástroje. Toolboxy jsou postavené na kvalitní platformě českého kovového dílenského nábytku. Toolboxy nejen zboží uchovávají, ale také dokáží nástroje, nářadí či ochranné pomůcky distribuovat přímo tam, kde je potřeba. To znamená, že vaše vybavení je bezpečně uloženo, ale také efektivně spravováno a vydáváno.

 

Jak to funguje?

Označení Toolbox přesně vyjadřuje základní myšlenku tohoto řešení. Tool = nástroj, box = krabice – zjednodušeně krabice na nástroje. V kontextu 21. století a plné automatizace a robotizace se jedná o zařízení určené pro přehledný a kontrolovaný výdej nářadí a nástrojů, pracovních pomůcek či dalších produktů. Výdejní automat integrovaný v kovovém nábytku je vybaven řadou senzorů a inteligentním softwarem pro sledování a distribuci nástrojů, který umožňuje uživatelům přístup k potřebným předmětům pomocí identifikačních karet, PIN kódů nebo biometrických údajů. Tento systém nejen zjednodušuje výdej, ale také poskytuje cenná data o využívání zásob, což pomáhá při plánování a snižování zbytečných výdajů. 

Co Toolbox přinese vaší společnosti?

Zapojení výdejního automatu do vašeho kovového nábytku přináší řadu výhod

  • zvýšení produktivity - pracovníci stráví méně času hledáním potřebných nástrojů
  • lepší organizace - automatizovaný systém znamená, že každý nástroj má své místo a je snadno dostupný 24/7
  • snížení ztrát - s přesným sledováním, kdo co vzal a kdy, se snižuje riziko ztráty nebo krádeže nářadí
  • úspora nákladů  - efektivní správa zásob může výrazně snížit náklady spojené s nadměrným nákupem nebo ztrátou nástrojů

 

 

Předběhněte svou konkurenci

Každá společnost se snaží co nejvíce zefektivnit své operace a integrace výdejního automatu je nejen inovativní, ale stává se nutností. Je to krok vpřed k budoucnosti, kde je každý prvek pracovního prostředí je propojený, a kde efektivita a produktivita jdou ruku v ruce s pokrokem a inovací. 

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak může tento moderní přístup transformovat vaše výrobní procesy, neváhejte a zeptejte se našich obchodních zástupců. Žádná zakázka na průmyslové vybavení pro nás není problém. Rádi vám připravíme individuální nabídku přesně podle vašich potřeb. Přijedeme, zaměříme a navrhneme to nejvhodnější řešení. Těšíme se na naši spolupráci.