Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Toolbox výdejní automaty na nástroje

Mějte všechny své nástroje pod kontrolou. Skvělým pomocníkem vám bude ToolBox. Jeho ovládání je velmi jednoduché a jeho využití šetří jak čas tak i finanace. Plus jako bonus máte dokonalý přehled o pohybech a využití všech uskladněných položek.
Počet produktů: 9
  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX START

Toolbox START

Cena na dotaz

 

Toolbox START je varianta pro menší podniky, méně náročné provozy, výdejny nástrojů nebo pro ty, kdo chtějí pouze pokročilý software. Součástí není fyzický toolbox, ale jsou využívány stávající skladové prostory. Díky intuitivnímu a logickému uspořádání je možno obsáhnout libovolný prostor a skladové uspořádání zákazníka. Vše je plně konfigurovatelné z prostředí Klietské aplikace, vyvinuté pro správu výdejního systému.

  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX MINI

Toolbox MINI

Cena na dotaz

 

Toolbox MINI je varianta pro střední podniky a méně náročné provozy. Díky intuitivnímu a logickému uspořádání je možno obsáhnout libovolný prostor. Vše je plně konfigurovatelné z prostředí Klietské aplikace, vyvinuté pro správu výdejního systému.

  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX STANDARD

Toolbox STANDARD

Cena na dotaz

 

Toolbox STANDARD je varianta pro malé, střední i velké podniky. Díky intuitivnímu a logickému uspořádání je možno obsáhnout libovolný prostor. Vše je plně konfigurovatelné z prostředí Klietské aplikace, vyvinuté pro správu výdejního systému.

  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX PROFI

Toolbox PROFI

Cena na dotaz

 

Toolbox PROFI je varianta pro větší podniky s vyšším požadavkem na zabezpečení nástrojů. Díky intuitivnímu a logickému uspořádání je možno obsáhnout libovolný prostor. Vše je plně konfigurovatelné z prostředí Klietské aplikace, vyvinuté pro správu výdejního systému.

  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX KOMBI

Toolbox KOMBI

Cena na dotaz

 

Toolbox PROFI je varianta pro větší podniky s vyšším požadavkem na zabezpečení nástrojů v zásuvkách PROFI a současné využití benefitů variability zásuvek STANDARD. Výhody jednotlivých variant spojené v jeden celek tak, aby toolbox plnil svůj účel s nejlepším poměrem cena-výkon. Díky jednoduchému nastavení oprávnění, mohou komfortně využívat toolbox různé skupiny pracovníků (např. servis, frézaři či údržba) s odlišnou možností přístupu k položkám. Vše je plně konfigurovatelné z prostředí Klietské aplikace, vyvinuté pro správu výdejního systému.

  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX STEP

Toolbox STEP

Cena na dotaz

 

Toolbox STEP je varianta pro společnosti naskladňují vysokoobrátkové položky nebo ochranné pomůcky. Díky intuitivnímu a logickému uspořádání je možno obsáhnout libovolný prostor. Vše je plně konfigurovatelné z prostředí Klietské aplikace, vyvinuté pro správu výdejního systému.

  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX NC

Toolbox NC

Cena na dotaz

 

Vertikální toolbox pro NC nářadí. Řešení pro evidenci sad nářadí s držákem nebo držáků nástrojů – SK/HSK a dalších. Zařízení je v režimu podřízené jednotky (SLAVE), bez obslužné řídící jednotky. 

  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX CABINET

Toolbox CABINET

Cena na dotaz

 

Skříňový toolbox je ideálním pro správu velkých, křehkých nebo neskladných položek v rámci policového systému s rozlišením jednotlivých pozic. Zařízení je v režimu podřízené jednotky (SLAVE), bez obslužné řídící jednotky. 

  • Novinka
Země původu

Kód: TOOLBOX LOCKER

Toolbox LOCKER

Cena na dotaz

 

Boxový toolbox je ideálním pro správu měřidel, nářadí nebo větších balení. Zařízení je v režimu podřízené jednotky (SLAVE), bez obslužné řídící jednotky. 

Novinka na našem trhu v oblasti skladování a výdeje nástrojů 24/7

Toolbox výdejní automat na nástroje představuje inovativní skladový a výdejní systém, pečlivě přizpůsobený potřebám výroby. Toto řešení je integrováno přímo do výrobních procesů, což znamená efektivní správu měřidel a dalších nástrojů. S ToolBoxem získáte úsporu času při identifikaci měřidel pomocí QR/Data Matrix kódů, plnou kontrolu nad pohybem na dílně a online sledování dostupných produktů.

Výdejní automaty přinášejí výraznou optimalizaci nákladů prostřednictvím primárního odběru repasovaných nástrojů. Toto řešení umožňuje nastavit kontrolní limity, čímž se zabrání nadměrné spotřebě. Naskladníte pouze to, co skutečně potřebujete, a chybně vydané nástroje lze snadno vrátit.

Hlavní výhody Toolboxu zahrnují časovou úsporu, úsporu finančních prostředků a důraz na bezpečnost a oprávněný výdej. Každý výdej je zaznamenán, což poskytuje dokonalý přehled o stavu skladu nástrojů. Ovládání Toolboxu je jednoduché díky dotykovému LCD monitoru a možnosti nastavení primárního odběru přeostřených nástrojů.

Zvolte Toolbox pro okamžitý přístup k nástrojům 24/7, plnou kontrolu nad skladem a efektivní řízení nákladů. Systém je navržen tak, aby uspokojil potřeby průmyslových firem a přinesl jim bezpečnost, efektivitu a úspory. 

Zaujalo vás toto řešení?

Neváhejte a pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro vás připravíme individuální nabídku, která bude ušita přesně dle vašich potřeb.  Pokud si nejste jisti výběrem, zeptejte se našich obchodních zástupců, nebo si domluvte osobní schůzku v našem showroomu.