Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Lístkovnice A5 do ordinace

Lístkovnice a kartotéky do ordinace   Lístkovnice A5 pro lékaře je zásuvková skříň, která slouží k ukládání zdravotnických záznamů a dalších dokumentů souvisejících s péčí o pacienta. Tyto skříně jsou běžně využívány v lékařských ordinacích, klinikách a nemocnicích.   V dnešní době se stále častěji používají... více
Počet produktů: 25

Kód: G45009

Stolek pod kartotéku G45009

3 664 Kč bez DPH

(4 433 Kč s DPH)

Stolek pod dvouzásuvkovou kartotéku A5 typ G45009, šířka 626, výška 600, hloubka 590 mm. Zobrazené kartotéky nejsou v ceně stolku. Barva stolku světle šedá RAL 7035, ostatní barvy s příplatkem na dotaz.

Lístkovnice a kartotéky do ordinace

 

Lístkovnice A5 pro lékaře je zásuvková skříň, která slouží k ukládání zdravotnických záznamů a dalších dokumentů souvisejících s péčí o pacienta. Tyto skříně jsou běžně využívány v lékařských ordinacích, klinikách a nemocnicích.

 

V dnešní době se stále častěji používají elektronické záznamy, ale lístkovnice stále zůstává důležitým způsobem ukládání a zabezpečování zdravotnických záznamů v lékařských praxích.

 

Množstevní slevy

 

Potřebujete větší množství produktů nebo poradit s jejich výběrem? Neváhejte nás kontaktovat. Naši odborně vyškolení zaměstnanci vám rádi poradí s výběrem zboží a udělají individuální nabídku na míru přesně pro vás. Poptat kancelářský nábytek můžete i přes náš e-shop. Jednoduše si vyberete na našich webových stránkách a odešlete poptávku.

 

S osobním přístupem

 

Našim cílem je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se vždy nabídnout to nejlepší řešení na míru každému klientovi. Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci mají plno zkušeností a moc rádi vám s výběrem poradí. Těšíme se na spolupráci s vámi.