Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Ohlédnutí za výstavou MSV 2023


Prohlédnout jste si mohli různé šatní skříně s několika druhy zamykání, spisové skříně, skříně na ukládání chemických látek, pracovní stoly v různých provedeních doplněné o pracovní židle a protiúnavové rohože.

K vidění byl též AGV robot od společnosti Kivnon, který se za dobu trvání veletrhu ani na chvilku nezastavil. Disponuje kompaktními rozměry a díky tomu je i velmi obratný. Náš konstrukční systém je s AGV robotem plně kompatibilní a díky tomu je jeho škála využití ještě mnohem větší. Potřebujete převážet menší množství zboží – stačí jen nástavba z konstrukčního systému. Nebo převážíte různé druhy produktů na několik stanovišť? Ani to není problém. Navrhneme a vyrobíme pro vás vláček, který AGV robot zaveze na požadovaná stanoviště. 

Výhody trubkového systému vám představujeme již několik let. I letos jsme si pro vás připravili několik nových aplikací. Karakuri regál, který využívá gravitace a snižuje tak svou environmentální stopu či multifunkční balicí pracoviště, kde můžete využít možností, které vám nabízí spojení trubkového a hliníkového modulárního systému, to vše doplněné o ergonomickou výškově stavitelnou podnož. 

Obliba trubkového systému je den ode dne větší. Využití je velmi široké a cenově dostupné. Od drobných regálů přes vozíčky, spádové regály, výtahy, supermarkety až například po rehabilitační pomůcky, šatní skříně pro hasiče či schody do sklepa.  

Dovolili jsme si představit vám další novinku na našem trhu a to ocelový stavebnicový systém. Jedná se o ocelové profily rozměru 40 x 40 mm a jsou vyrobeny tak, aby vám byly spolehlivým partnerem při manipulaci s těžkými břemeny. Využití mají především pro konstrukce, které mají vysokou nosnost a stabilitu. Stejně jako trubkový stavebnicový systém i tento ocelový konstrukční systém je jednoduše přestavitelný. Díky tomu je velmi variabilní a dokáže se velmi rychle přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům. Jeho velkou výhodou je i jeho cena. Ocelový trubkový systém je svou kvalitou a nosností srovnatelný se svařenými jeklovými konstrukcemi avšak cenová hladina je úplně jiná. 
 

 

Pokud jste se na Mezinárodní strojírenský veletrh nedostali, nevadí. Velmi rádi vám všechny naše produkty představíme v Praze. Máme rozsáhlou vzorkovnu, kde vám můžeme prezentovat nabízené produkty. Naši zkušení obchodníci jsou Vám k dispozici a rádi vám poradí a poskytnou veškeré potřebné informace ke všem produktům či vám budou nápomocni při plánování nových projektů.