Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Přizpůsobte si manipulační techniku přesně podle svých potřeb

Produkty německého výrobce manipulační techniky VARIOfit® jsou součástí naší stálé nabídky již několik let a pro svou kvalitu a odolnost patří mezi favority na trhu. Málokdo však ví, že kromě standardních rudlů, vozíků a skladových pojízdných regálů dokáže společnost VARIOfit® přizpůsobit své výrobky individuálním požadavkům zákazníků. Firma pro tento účel vytvořila speciální výrobní oddělení zaměřující se na návrh a vývoj atypických výrobků. Variabilní výrobní proces společnosti VARIOfit® navíc dovoluje výrobu jak velkého množství atypického výrobku, tak i výrobu malého počtu kusů či pouze jednoho vzorového kusu. Oddělení pracuje v úzkém kontaktu s distributorem i se zákazníkem a dokáže tak rychle reagovat na specifické požadavky klienta.

Příkladem je úprava policového vozíku, u něhož byly přidány 80% výsuvy polic s nosností 80 kg a uzamykání výsuvů zásuvek. 

                                                                                                                         

Dalším přizpůsobeným produktem je manipulační vozík, u něhož byla prodloužena ložná plocha. Konstrukce vozíku byla zpěvněna přídavnou ocelovou konstrukcí pro zajištění maximální nosnosti.      

                                                                                 

 

Standardní produkty od výrobce si můžete prohlédnout zde. Pokud máte zájem o atypický výrobek, kontaktujte prosím naše specialisty