Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč

  Přizpůsobte si manipulační techniku přesně podle svých potřeb

  Produkty německého výrobce manipulační techniky VARIOfit® jsou součástí naší stálé nabídky již několik let a pro svou kvalitu a odolnost patří mezi favority na trhu. Málokdo však ví, že kromě standardních rudlů, vozíků a skladových pojízdných regálů dokáže společnost VARIOfit® přizpůsobit své výrobky individuálním požadavkům zákazníků. Firma pro tento účel vytvořila speciální výrobní oddělení zaměřující se na návrh a vývoj atypických výrobků. Variabilní výrobní proces společnosti VARIOfit® navíc dovoluje výrobu jak velkého množství atypického výrobku, tak i výrobu malého počtu kusů či pouze jednoho vzorového kusu. Oddělení pracuje v úzkém kontaktu s distributorem i se zákazníkem a dokáže tak rychle reagovat na specifické požadavky klienta.

  Příkladem je úprava policového vozíku, u něhož byly přidány 80% výsuvy polic s nosností 80 kg a uzamykání výsuvů zásuvek. 

                                                                                                                           

  Dalším přizpůsobeným produktem je manipulační vozík, u něhož byla prodloužena ložná plocha. Konstrukce vozíku byla zpěvněna přídavnou ocelovou konstrukcí pro zajištění maximální nosnosti.      

                                                                                   

   

  Standardní produkty od výrobce si můžete prohlédnout zde. Pokud máte zájem o atypický výrobek, kontaktujte prosím naše specialisty