Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč

  Záruční a pozáruční servis

  U nás máte jistotu, že se o zboží zakoupené u nás postaráme i po uplynutí záruční lhůty

  Jednotlivé výrobky jsou chráněny dvou, tří, pěti, sedmi nebo desetiletou zárukou. Samozřejmě zajišťujeme záruční i pozáruční servis buď našimi vlastními techniky nebo přímo dodavatelem daného produktu. Protože spolupracujeme výhradně s renomovanými evropskými výrobci s dlouholetou tradicí, je servis zajištěn na neomezenou dobu.

   AAA report 2018

   

  Certifikace bezpečnosti výrobků

  Podle práva Evropské unie:

  Výrobky dodávané firmou ENPRAG spol. s r.o. mají charakter výrobků bez zvýšeného ohrožení bezpečnosti a speciální zákony o bezpečnosti výrobků se na ně nevztahují. Z tohoto důvodu není výrobce ani prodejce povinen předkládat tzv. prohlášení o shodě. (Mezi výrobky se zvýšeným ohrožením bezpečnosti patří například výrobky s elektrickým zařízením, speciální dětský nábytek, hračky, zbraně, tlakové nádoby apod.)

  Bezpečnost výrobků je z hlediska platných předpisů upravena pouze zákony o obecné bezpečnosti výrobků. V souladu s těmito zákony Vás na veškerá související rizika upozorníme v návodech k montáži a používání.

  Za firmu Enprag s.r.o.
  Ladislav Kroupa
  jednatel

   Registr solventních firemHodnocení nejvyšší důvěryhodnosti AAA