Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868

Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

Nákupní košík
Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Chcete dopravu zdarma? Přidejte zboží za 5 000 Kč.

0 Kč 2 500 Kč 5 000 Kč

0 Kč
Domů »  Záruka až 10 let, záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

U nás máte jistotu, že se o zboží zakoupené u nás postaráme i po uplynutí záruční lhůty

Jednotlivé výrobky jsou chráněny dvou, tří, pěti, sedmi nebo desetiletou zárukou. Samozřejmě zajišťujeme záruční i pozáruční servis buď našimi vlastními techniky nebo přímo dodavatelem daného produktu. Protože spolupracujeme výhradně s renomovanými evropskými výrobci s dlouholetou tradicí, je servis zajištěn na neomezenou dobu.

 AAA report 2017

 


Certifikace bezpečnosti výrobků

Podle práva Evropské unie:

Výrobky dodávané firmou ENPRAG spol. s r.o. mají charakter výrobků bez zvýšeného ohrožení bezpečnosti a speciální zákony o bezpečnosti výrobků se na ně nevztahují. Z tohoto důvodu není výrobce ani prodejce povinen předkládat tzv. prohlášení o shodě. (Mezi výrobky se zvýšeným ohrožením bezpečnosti patří například výrobky s elektrickým zařízením, speciální dětský nábytek, hračky, zbraně, tlakové nádoby apod.)

Bezpečnost výrobků je z hlediska platných předpisů upravena pouze zákony o obecné bezpečnosti výrobků. V souladu s těmito zákony Vás na veškerá související rizika upozorníme v návodech k montáži a používání.

Za firmu Enprag s.r.o.
Ladislav Kroupa
jednatel

 Registr solventních firemHodnocení nejvyšší důvěryhodnosti AAA

Ceny dopravného