Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Zástěny, držáky a role papíru a další

Doplňkové vybavení ordinací a nemocnicí   Pro správný provoz moderního zdravotního zařízení je nutné jej vybavit nejen kvalitním nábytkem ale i doplňky. U nás si určitě vyberete všechno, co budete potřebovat v té nejlepší kvalitě za příznivou cenu.   Jak jednoduše oddělit prostory v ordinacích nebo nemocnicích a... více
Počet produktů: 12

Kód: SZLN0907011102

Nerezový stůl SZLA

20 429 Kč bez DPH

(24 719 Kč s DPH)

Nerezový stůl se zásuvkami a infuzním stojanem. Výška 840 mm, šířka 770 mm, hloubka 600 mm. Infuzní stojan nastavitelný v rozmezí 1300 - 2100 mm. Prostorná deska stolu umožňuje uložení velkého množství přístrojů a nástrojů. Snadnou manipulaci zajišťují 4 otočná kolečka, z nichž 2 jsou s brzdou.

  • Skladem
Země původu

Kód: Star 50

Čistič koženky Star

131 Kč bez DPH

(159 Kč s DPH)

Čistič koženek (bezalkoholový čistící prostředek) zabraňuje popraskání a vysoušení, čistí od krve, šmouh, fleků a zároveň koženku ošetřuje. Obsah 0,5 litru s praktickým mechanickým rozprašovačem.

Doplňkové vybavení ordinací a nemocnicí

 

Pro správný provoz moderního zdravotního zařízení je nutné jej vybavit nejen kvalitním nábytkem ale i doplňky. U nás si určitě vyberete všechno, co budete potřebovat v té nejlepší kvalitě za příznivou cenu.

 

Jak jednoduše oddělit prostory v ordinacích nebo nemocnicích a poskytnout tak pacientům soukromí? K tomuto účelu nabízíme zástěny, které v malých ordinacích umožní vytvořit místo k převlékání nebo předělit prostor mezi pacienty. Samozřejmostí jsou i držáky infuzních lahví a teleskopická ramena.

 

Pro správné a pohodlné polohovaní pacientů na lehátkách se v našem sortimentu nachází několik provedení polštářů a půlválců , které lze libovolně umístit na lehátko dle potřeby.

 

V případě, že postrádáte hygienické pomůcky, jste na správné adrese. Nabízíme hygienické zdravotní podložky i držáky, na které je snadno pověsíte.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství nábytku nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliků.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem toho nejlepšího nábytku.