Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Zásuvkové skříňky

Zásuvkové skříně jako skvělý pomocník při organizaci   V každé ordinaci se vyskytuje mnoho dokumentů, které potřebují své místo. Zásuvkové skříně pomůžou nejen s organizací a tím zajistí ušetření času. Důležité dokumenty rovněž uchrání od vnějších vplyvů.   Zvolte si libovolný počet zásuvek a vyberte si, pro který... více
Počet produktů: 50

Kód: H399NL

Zásuvková skříňka Bisley H399NL

4 025 Kč bez DPH

(4 870 Kč s DPH)

Devítizásuvková skříňka bez soklu (možnost doplnění soklem nebo podstavcem s kolečky). Výška 860, šířka 279, hloubka 380 mm, při použití soklu se výška skříňky zvýší o 80 mm. Pro formáty A4, bez zámku, různé barvy.

Kód: H296NL

Zásuvková skříňka Bisley H296NL

3 070 Kč bez DPH

(3 715 Kč s DPH)

Šestizásuvková skříňka bez soklu (možnost doplnění soklem nebo podstavcem s kolečky).  Výška 590, šířka 279, hloubka 380 mm, při použití soklu se výška skříňky zvýší o 80 mm. Pro formáty A4, bez zámku, různé barvy.

Zásuvkové skříně jako skvělý pomocník při organizaci

 

V každé ordinaci se vyskytuje mnoho dokumentů, které potřebují své místo. Zásuvkové skříně pomůžou nejen s organizací a tím zajistí ušetření času. Důležité dokumenty rovněž uchrání od vnějších vplyvů.

 

Zvolte si libovolný počet zásuvek a vyberte si, pro který formát skříňku potřebujete. Pro běžné složky a papíry postačí zásuvková skříňka pro formát A4. Pro větší objem dokumentů se vám bude hodit zásuvková skřínka ve formátu A3.

 

Patří k vaší dokumentaci i CD nosiče? Podívejte se do nabídky skříněk určených pro uchování CD, DVD a VHS a předejděte zmatku a znehodnocení těchto médií.

 

Pro detailnější rozdělení zásuvek si nenechte ujít nabídku plastových vložek pro vnitřní dělení. K dispozici v různých provedeních. Nejmenší dělení je skvělé pro skladování mincí nebo drobný materiál, ale určitě se bude hodit i vložka s dělením pro psací potřeby nebo vizitky. Fantazii se meze nekladou. Udělejte si pořádek – objevte sortiment nejlepších kovových skříněk v Enprag!

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství nábytku nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliků.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem toho nejlepšího nábytku pro vaši ordinaci.