Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Dopravní zrcadla

Dopravní zrcadla Dopravní silniční zrcadla se využívají k řízení dopravy a zajištění bezpečnosti silničního provozu. Mohou být použity k zlepšení viditelnosti na křižovatkách, snížení mrtvých úhlů pro řidiče a ke zvýšení bezpečnosti chodců na přechodech.   Dopravní zrcadla se vyrábějí z odolných materiálů a jsou... více
Počet produktů: 2

Kód: 554

Dopravní zrcadla Polymir - obdélníková

3 876 Kč bez DPH

(4 690 Kč s DPH)

Dopravní obdélníková zrcadla Polymir odpovídají normám a přinášejí maximum bezpečnosti v městském prostředí. Umožňují zlepšovat viditelnost na nebezpečných křižovatkách, v nepřehledných výjezdech a na parkovištích. Zrcadlová plocha z nerozbitného Polymiru - lehký, nabízející vynikající kvalitu optiky. Díky červeno-bílému bezpečnostnímu rámu je zrcadlo velmi dobře viditelné. Záruka 3 roky. NEJPRODÁVANĚJŠÍ

  • Skladem
  • Výprodej
Země původu

Kód: CMCHB7CY60R0AG01

Dopravní Anti Freeze zrcadlo ø 600 mm

17 179 Kč bez DPH

(20 787 Kč s DPH)

Dopravní Anti Freeze kulaté zrcadlo z nerezové oceli o ø 600 mm je konstruováno tak, aby odolávalo extrémním venkovním povětrnostním podmínkám. Je ideálním řešením pro oblasti s vysokým rizikem vandalismu, krádeže nebo při kontaktu s agresivními chemickými látkami vzhledem k vynikající odolnosti proti povětrnostním a jiným nepříznivým vlivům.

Dopravní zrcadla

Dopravní silniční zrcadla se využívají k řízení dopravy a zajištění bezpečnosti silničního provozu. Mohou být použity k zlepšení viditelnosti na křižovatkách, snížení mrtvých úhlů pro řidiče a ke zvýšení bezpečnosti chodců na přechodech.

 

Dopravní zrcadla se vyrábějí z odolných materiálů a jsou navržené tak, aby odolávaly všem povětrnostním podmínkám. V naší nabídce naleznete zrcadla obdélníková i kulatá. Nabízíme také zrcadla se speciální povrchvou úpravou, která nepodlehne ani námraze v zimních měsících.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství produktů, nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliknutí.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem těch nejlepších produktů pro vás.