Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Pítka a fontánky

Pítka a fontány do každého města Vodní fontány a pítka jsou nejen dekorativním, ale také velmi užitečným prvkem, kterým můžete oživit své okolí. Pomáhají s dostupností pitné vody a poskytují čerstvou vodu pro veřejnost na hřištích, náměstí či v parcích. Letní horka jsou ve městech velmi nepříjemná a místní obyvatelé i... více
Počet produktů: 3

Kód: Fatima

Litinové pítko Fatima

29 430 Kč bez DPH

(35 610 Kč s DPH)

Rozměry základny 530 x 320 mm, výška 1220 mm, hmotnost 63 kg. K pítku možno dokoupit mosazné kohoutky s kolečkem či páčkou nebo tlakovým spínačem, misku. Při objednání kohoutku, obdržíte tlakovou půlcoulovou hadici, která vede z pítka. Tato hadice se našroubuje na přívod vody. Pestrý výběr barev. Záruka na pítko 2 roky.

Kód: pitko_Kuzel

Nerezové pítko Kužel

44 640 Kč bez DPH

(54 014 Kč s DPH)

Moderní nerezové pítko. Výška 900 mm, hmotnost 17 kg, záruka 2 roky.

Kód: Athena

Litinové pítko Athena

41 076 Kč bez DPH

(49 702 Kč s DPH)

Rozměry základny 530 x 440 mm, výška 1260 mm, hmotnost 98 kg. Pítko možno zakoupit samotné, nebo dokoupit bronzové kohoutky s kolečkem či páčkou nebo tlakovým spínačem. Za příplatek také  zakoupíte pítko vybavené pumpou a bronzovým kohoutkem. Součástí pítka (pokud objednáte nějakou variantu s kohoutkem) je tlaková půlcoulová hadice, která vede z pítka.

Pítka a fontány do každého města

Vodní fontány a pítka jsou nejen dekorativním, ale také velmi užitečným prvkem, kterým můžete oživit své okolí. Pomáhají s dostupností pitné vody a poskytují čerstvou vodu pro veřejnost na hřištích, náměstí či v parcích. Letní horka jsou ve městech velmi nepříjemná a místní obyvatelé i návštěvníci jistě ocení možnost osvěžení. Skvěle poslouží i vaším čtyřnohým mazlíčkům, pro které již nebudete muset nosit vodu s sebou.

 

K dispozici v klasickém provedení nebo ve tvaru kužele.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství produktů, nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliknutí.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem těch nejlepších produktů pro vás.