Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Koše na psí exkrementy

Koše na psí exkrementy Uklízení psích exkrementů jistě nepatři mezi oblíbené činnosti, ale napomáhá k zachování pořádku ve městech. Odpadkové koše na psí exkrementy jsou proto skvělou volbou. Koše podněcují obyvatele, kteří venčí své mazlíčky, k udržování pořádku. Navíc jsou vyrobené z pozinkovaného plechu, který je... více
Počet produktů: 7

Koše na psí exkrementy

Uklízení psích exkrementů jistě nepatři mezi oblíbené činnosti, ale napomáhá k zachování pořádku ve městech. Odpadkové koše na psí exkrementy jsou proto skvělou volbou. Koše podněcují obyvatele, kteří venčí své mazlíčky, k udržování pořádku. Navíc jsou vyrobené z pozinkovaného plechu, který je kvalitní, pevný a odolá všem povětrnostním podmínkám.

 

Kromě odpadkových košů jsou nezbytnou pomůckou pro úklid po vašem mazlíčkovi i zásobníky na sáčky a sáčky na psí exkrementy. Ty nabízíme ve dvou variantách – papírové ekologické sáčky a odolné plastové. Nejlepší volbou zásobníku je provedení na stojanu, který je praktický a je možné na něj umístit i koš.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství produktů, nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliknutí.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem těch nejlepších produktů pro vás.