Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Úklidové vozíky

Úklidové vozíky pro dokonalý úklid Chcete, aby byl úklid vašich prostor efektivnější a rychlejší? Úklidové vozíky jsou skvělým pomocníkem, díky kterému ušetříte mnoho času. Poskytují dostatečné množství úložného prostoru pro všechny vaše úklidové prostředky a vybavení.   Úklidové vozíky se běžně využívají v hotelech,... více
Počet produktů: 16

Kód: 19_PEDALBAG_I

Vozík na třídění odpadu a prádla PEDALBAG I. bez vaku (5 modelů)

3 919 Kč bez DPH

(4 742 Kč s DPH)

PedalBag I. je určen pro sběr odpadků, ložního prádla, nebo na třídění odpadu (stačí pouze zvolit potřebnou barvu pytle nebo víka). Má široké využití při úklidu, kdy je možné jej doplnit košíčky a kbelíčky o objemu 5l. Je výborným pomocníkem pro nemocnice, hotely, penziony, ubytovny, domovy důchodců a pod. Pro třídění odpadků je možné označit typ odpadu (sklo, papír, plasty) buď barvou pytle a nebo barvou víka - modrá, červená, zelená, žlutá.

Kód: US_01

Úklidová stanice US_01

Cena na dotaz

 

Úklidová stanice US_01 z ocelové konstrukce Logiform Q-Pipe ø 28 mm, tloušťka stěny 2 mm. Výška 1800 mm, šířka 950 mm, hloubka 700 mm. Pro snadnou manipulaci je vybavena stanice madlem. Odkládací police a další držáky zefektivní úklid. 

Úklidové vozíky pro dokonalý úklid

Chcete, aby byl úklid vašich prostor efektivnější a rychlejší? Úklidové vozíky jsou skvělým pomocníkem, díky kterému ušetříte mnoho času. Poskytují dostatečné množství úložného prostoru pro všechny vaše úklidové prostředky a vybavení.

 

Úklidové vozíky se běžně využívají v hotelech, nemocnicích, školách i kancelářích pro úklid a údržbu větších prostor. V naší nabídce naleznete vozík jednokbelíkový, který postačí na úklid domácností a menších komerčních prostor. Naopak s vícekbelíkovým vozíkem zvládnete úklid i celých budov najednou. Dokoupit si můžete také příslušenství, jako je police nebo vak na odpad.

 

Pro jednoduchý přesun s čistícími prostředky vám skvěle poslouží vozík s drátěnými policemi. Na něj se vám vejde vše, co k úklidu budete potřebovat. V naší nabídce naleznete také vozík na třídění odpadu, který se hodí nejen pro třídění prádla v hotelovém komplexu, ale své využití najde i v nemocnicích, kde se využívá k třídění a přepravě čistého i špinavého prádla a zdravotnického odpadu.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství produktů, nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliknutí.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem těch nejlepších produktů pro vás.