Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Posypové vozíky

Posypové vozíky Posyp zasněžených a namrzlých chodníků v zimě již nemusí být otravnou činností. Posypové vozíky vám ulehčí práci a zvýší vaší efektivitu i pohodlí při práci.   Posypové vozíky jsou určené k posypu vozovek i chodníků a zajišťují rovnoměrné rozprostření posypového materiálu, jako je sůl, písek nebo štěrk.... více
Počet produktů: 2

Kód: 146-67054

Posypový vozík SA 31

5 100 Kč bez DPH

(6 171 Kč s DPH)

Pospový vozík SA 31 je lehký, obratný vozík, určený pro posyp chodníků pískem a solí. Vozík je vyroben z odolného plastu, dobře se čistí. Šíře posypu 2,5 - 3,5 m. Objem 31 l. Vozík SA 31 T je připojitelný ke všem běžným typům zahradních traktorů. Barva červeno-černá.

Kód: 146-69067

Posypový vozík SA 50

8 250 Kč bez DPH

(9 983 Kč s DPH)

Pospový vozík SA 50 je lehký, obratný vozík, určený pro posyp chodníků pískem a solí. Vozík je vyroben z odolného plastu, dobře se čistí. Objem 50 l. Vozík SA 50 T je připojitelný ke všem běžným typům zahradních traktorů. Barva červeno-černá.

Posypové vozíky

Posyp zasněžených a namrzlých chodníků v zimě již nemusí být otravnou činností. Posypové vozíky vám ulehčí práci a zvýší vaší efektivitu i pohodlí při práci.

 

Posypové vozíky jsou určené k posypu vozovek i chodníků a zajišťují rovnoměrné rozprostření posypového materiálu, jako je sůl, písek nebo štěrk. V naší nabídce naleznete vozíky o objemu 31 l nebo 50 l. Jsou vyrobeny z lehce omyvatelného plastu a díky velkým kolečkům překonají sníh i nekvalitní terén. Použití posypového vozíku přispívá ke zvýšení bezpečnosti na silnicích a chodnících během zimních měsíců. Zvyšují efektivitu a snižují riziko úrazu na namrzlé ploše. Lze je také využít v letních měsících pro rovnoměrné rozprostření hlíny nebo osiva.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství produktů, nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliknutí.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem těch nejlepších produktů pro vás.