Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Popelnice

Popelnice pro správné skladování odpadu Máte dostatek popelnic pro všechen odpad, který vaše domácnost nebo firma vyprodukuje? Popelnice slouží ke správné likvidaci komunálního odpadu a dodávají se v různých velikostech a provedeních. V naší široké nabídce naleznete popelnice velikosti 120 l a 240 l. Pokud hledáte něco... více
Počet produktů: 9

Kód: MGB240

Popelnice MGB 240

1 275 Kč bez DPH

(1 543 Kč s DPH)

Popelnice jsou vhodné pro sběr komunálního a průmyslového odpadu. V různých barvách. Odolné proti UV záření, nízkým a vyšším atmosférickým teplotám. Hladké povrchy zabraňují ulpívání odpadu. Rezistentní proti chemickým a biologickým vlivům. Nevhodné pro ukládání horkého popela. Odpovídají DIN EN 840-1. Obsah 240 l.

  • Nejprodávanější
Země původu

Kód: MGB120

Popelnice MGB 120

938 Kč bez DPH

(1 135 Kč s DPH)

Popelnice jsou vhodné pro sběr komunálního a průmyslového odpadu. V různých barvách. Odolné proti UV záření, nízkým a vyšším atmosférickým teplotám. Hladké povrchy zabraňují ulpívání odpadu. Rezistentní proti chemickým a biologickým vlivům. Nevhodné pro ukládání horkého popela. Odpovídají DIN EN 840-1. Obsah 120 l.

Kód: ME35

Popelnice ME 35

585 Kč bez DPH

(708 Kč s DPH)

Plastová popelnice o objemu 35 l. Výška 535 x šířka 455 mm. Snadná a nehlučná manipulace. Hladké vnitřní plochy zabraňujíí usazování nečistot. Bezpečné v mrazu při styku s pokožkou.

Kód: 1004_Meva

Popelnice žárově zinkovaná (3 modely)

2 537 Kč bez DPH

(3 070 Kč s DPH)

Nádoby mají tradiční robustní konstruci nádoby garantující vysokou životnost a odolnost proti korozi. Jsou opatřeny gumovou obručí ve spodní části, čímž je výrazně snížena hlučnost při manipulaci. Povrch žárově zinkován dle EN ISO 1461, síla plechu standardní 0,9 mm, nosnost 44 kg.

Popelnice pro správné skladování odpadu

Máte dostatek popelnic pro všechen odpad, který vaše domácnost nebo firma vyprodukuje? Popelnice slouží ke správné likvidaci komunálního odpadu a dodávají se v různých velikostech a provedeních. V naší široké nabídce naleznete popelnice velikosti 120 l a 240 l. Pokud hledáte něco většího, nabízíme také žárově zinkovaný kontejner o objemu 1100 l.

 

Plastové koše jsou lehké, odolné a často se dodávají v jasných barvách, jako je žlutá, modrá nebo zelená. Barevné plastové popelnice velmi často slouží k rozdělení tříděného odpadu. Kovové popelnice jsou robustnější a mají delší životnost. Víka plechových popelnic lze zabarvit dle vašich požadavků, pokud chcete odpad třídit.

 

Dokoupit můžete i příslušenství, například podvozek pro jednoduchou manipulaci, nebo řetízkový zámek, který zabrání vyhazovaní cizího odpadu.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství produktů, nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliknutí.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem těch nejlepších produktů pro vás.