Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Volejte ZDARMA 800 888 868

Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  0 Kč

  Celkem bez DPH:
  0 Kč
  Celkem k úhradě s DPH:
  0 Kč
  Volejte ZDARMA 800 888 868 Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

  Lékařský nábytek

  Nabízíme zdravotnický nábytek, lékařské židle, vyšetřovací lůžka, nástrojové stolky atd. Více v našem e-shopu ...

  Sektorový nábytek pro zdravotnictví PRAKTIK 2 umožňuje vytvářet neomezené množství různých sestav v různém barevném provedení. Přední nábytkové plochy mohou být zhotoveny z melaminových desek opatřených po obvodě ABS hranami (cena 1), nebo z profilovaných laminovaných MDF desek (cena 2). Jednotlivé skříňky mohou být použity jako horní i jako spodní jejich jednoduchým otočením nebo otočením dveří úchytkami dolů, dle přání lze také skříňky opatřit zámky. U zásuvek lze použít centrální zamykání nebo zámek pouze v horní zásuvce. Skříňky stojící na podlaze mohou být opatřeny soklem anebo pouze stavitelnými nohami, obě varianty poskytují možnost mokrého úklidu. Nově nabízíme tento nábytek také s možností dekorativních motivů podle vašeho přání. Motivy si můžete vybrat z naší kolekce nebo si originální motiv sami navrhnout.

  Nabízíme také stylový nábytek POLYGON pro ordinace, ambulance, sesterny, laboratoře a různá zdravotnická zařízení. Konstrukci tvoří laminované desky s dvířky a čely zásuvek s tvarovanými hranami, které v kombinaci s hranami na korpusech tvoří současně úchytové lišty.

  Při zařizování složitějších interiérů je možné využít našich služeb. V případě návrhu konkrétní objednávky prosíme o zaslání jednoduchého nákresu pro možnost kontroly. Sami také provádíme zaměření, 3D grafický návrh a montáž.

  Zdravotnický nábytek PRAKTIK 2 lze doplnit stolovou řadou kancelářského nábytku PROFIL. Stoly se vyrábějí s rektifikovatelnými kovovými nebo plnými deskovými podnožemi.
  Při zařizování složitějších interiérů je možné využít našich služeb. V případě návrhu konkrétní objednávky prosíme o zaslání jednoduchého nákresu pro možnost kontroly.