Volejte ZDARMA 800 888 868, Po-Čt 8:00-17:00, 8:00-16:00

0 Kč

Celkem bez DPH:
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH:
0 Kč

Zastávky

Autobusové zastávky   Autobusové zastávky bývají součástí každého města, obce nebo průmyslového areálu. Čekání na hromadnou dopravu by mělo být co nejpohodlnější. Zastávky jsou standardně kvalitně konstruovány a poskytnou ochranu před povětrnostními podmínkami.    Svým funkčním a jednoduchým dizajnem zapadnou do... více
Počet produktů: 1

Kód: DEN 3.2

Autobusové a MHD zastávky

Cena na dotaz

 

Designové, odolné zastávky určeny jako ochrana cestujících proti nepřízni počasí na autobusových zastávkách MHD. Provedení: nosný skelet z konstrukční oceli. Výplň stěn: kalené bezpečnostní sklo síly 8 mm. Zastřešení: komůrková polykarbonátová deska síly 10 mm. Povrchová úprava žárový zinek + prášková barva IGP v odstínech RAL. U těchto výrobků doprava i s hodnotou nákupu nad 5.000,- Kč bez DPH hrazena dle místa dodání. Uvedená cena je bez montáže.

Autobusové zastávky

 

Autobusové zastávky bývají součástí každého města, obce nebo průmyslového areálu. Čekání na hromadnou dopravu by mělo být co nejpohodlnější. Zastávky jsou standardně kvalitně konstruovány a poskytnou ochranu před povětrnostními podmínkami. 

 

Svým funkčním a jednoduchým dizajnem zapadnou do přírody i do města a nebudou tak narušovat scenérii. Kvalitní materiál pak zajistí, že bude zastávka cestujícím sloužit dlouhé roky. 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství městského mobiliáře nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptávat zboží můžete snadno a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliků.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem toho nejlepšího nábytku.